Castellica wydaje teledysk do ultra-ciężkiego i tętniącego życiem Rise and Shine

Po wydaniu znakomitych teledysków do „Holy Knight”, „Warriors” i „Nightcrawlers”, Castellica wydała 28 października czwarty teledysk do jednego z cięższych utworów z debiutanckiego albumu „Rise and Shine”, nagranego w Studio Maestria.

Możesz teraz obejrzeć poniższy film lub wejść na kanał Castellica na YouTube, gdzie znajdziesz także inne teledyski zespołu, a także cały album „Moment of Glory”.

„Rise and Shine” to jeden z bardziej przyspieszonych utworów debiutanckiego „Moment of Glory”, z zawrotną szybkością i rytmem, który wprawił słuchacza w osłupienie agresywnością i ciężarem utworu, prowadzonym zwłaszcza przez Claudio Caldeirão, który uzasadnia swój pseudonim „Sledgehammer”, traktując swoje bębny jako istną kuźnię furii, której zawsze towarzyszy nie mniej potężna linia basu Marco Dowera, która nie pozostawia pustej przestrzeni wśród szaleńczej konstrukcji kompozycji. Gitary nadają piosence silną osobowość, a nastroje rozwijają się i dojrzewają bez zamieszania, pomimo entuzjastycznego rytmu muzyki, przygotowując wszystko do dwóch pięknych solówek, pokazując ponownie kreatywność i porozumienie Lucasa i Danilo Colavite, dwa wielkie objawienia sześć smyczków na tej wschodzącej scenie heavy metalowej w naszym kraju. Thiago Colavite w naturalny sposób osiąga wysokie wyniki w innej świetnej interpretacji, uwidaczniając swoją osobowość artysty, gdy zna swój czas na grę dla zespołu i swój czas, by zabłysnąć. Teksty wymykają się tradycyjnym heavy metalowym motywom, zbliżając się w bardzo filozoficzny sposób do ludzkiej percepcji w odniesieniu do bólu, jaki podejmujemy przy podejmowaniu decyzji, które są całkowicie poza naszą kontrolą, zachęcając słuchacza do wstawania i błyszczenia, żyjąc dzień po dniu.
Castellica jest obecnie w studiu przygotowując nową zawartość związaną z debiutem, a także nowy singiel, który powinien ukazać się na początku przyszłego roku. Zespół rozpoczął również ruchy, aby powrócić na scenę w 2022 roku na długo oczekiwany koncert i trasę „Moment of Glory”.
Albumu „Moment of Glory” można posłuchać za pośrednictwem głównych platform streamingowych lub poprzez poniższy link:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!