Tichauer Music – powstaje nowe miejsce na koncertowej mapie Polski

Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie. W zabytkowej słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach, startuje cotygodniowy cykl koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni. Na pierwszych koncertach zobaczymy m.in. VOO VOO, Raz Dwa Trzy, Mikromusic, Happysad, LemOn, Król. Bilety już w sprzedaży.

Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski.  Tichauer Music odbędzie się w postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach. W miejscu pełnym inspiracji, kreatywności oraz pozytywnej energii. Obecnie na terenie zabytkowego Browaru działa park nowoczesnych technologii IT Loft Park, wysokiej klasy Tichauer Restaurant wraz z przestrzeniami eventowymi oraz Tichauer Art Gallery – Centrum Sztuki Współczesnej, przestrzeń realizacji twórczych pasji artystów, a także miejsce prezentacj i szeroko pojętej sztuki.

“Marzyliśmy o świetnym piwie, o wyróżniającej nas restauracji, o inspirującej przestrzeni dla biznesu, o kulturze i wydarzeniach, na które chcemy Was do Browaru Obywatelskiego zapraszać. O gościnności. Dzisiaj zapraszamy Was do wyjątkowej przestrzeni, której nieoczywistość zainspirowała nas do stworzenia cotygodniowego cyklu koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni. Nasze przestrzenie twórcze otwierają swoje drzwi dla kreatywnych artystów, oraz promotorów, mecenasów i miłośników sztuki…” – mówią twórcy Tichauer Music.

“Wyróżnia nas piękna, unikatowa architektura, dbałość o szczegóły i detale. Cała przestrzeń jest porównywalna wielkością z rynkiem krakowskim, pięknie zaadoptowana, z oczkiem wodnym i dziedzińcem.”

7 listopada grupa Voo Voo zagra koncert inaugurujący cykl pod szyldem Tichauer Music. Kolejne koncerty to:

14 listopada – Raz Dwa Trzy

19 listopada – Happysad

21 listopada – Król

3 grudnia – Mikromusic

19 grudnia – LemOn – koncert zimowy

Bilet na wszystkie wydarzenia dostępne w systemie eBilet – https://bit.ly/3APjBIN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!