HIROSZYMA wyszedł z wewnętrznej izolacji / solowy album ex-muzyka DAS MOON

Były muzyk warszawskiej grupy dark SYNTH WAVE DAS MOON – Hiroszyma – wydał solowy debiut “Inside Isolation”.

Na płycie znalazło się 10 kompozycji utrzymanych klimatów zbliżonych do twórczości macierzystego zespołu czyli mroczna elektronika na przecięciu klimatów Kraftwerk i Boya Harshera.

Hiroszyma po rozpadzie formacji Das Moon konturuje swoją muzyczną podróż solowo. Nakładem Requiem Records właśnie ukazał się jego debiutancki album „Inside Isolation” zawierający nowoczesną mieszankę dark elektro i synth wave. Płyta jest promowana trasą koncertową. Kilka tygodniu temu Hiroszyma z powodzeniem wystąpił podczas toruńskiego festiwalu elektronicznej muzyki alternatywnej FAME 2021 gdzie zagrał u boku takich artystów jak m.in. Empathy Test, Covenant, Wolfgang Flur (ex-Kraftwerk) i czołówki polskiej sceny mrocznej elektroniki.

Hiroszyma funkcjonuje na muzycznej scenie od 2002 roku kiedy wraz z grupą artystów powołał do życia kolektyw Rh+ [a joint of audiovisual performers], który po dołączeniu Daisy K. w 2010 roku  przekształcił się w DAS MOON. Zespół wydał cztery albumy, które promowane były trasami koncertowymi. Grając na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą – współtworzył europejską scenę dark synth wave.

Jako DJ – Hiroszyma zagrał ponad 2 000 imprez klubowych i eventowych. Dwa razy reprezentował Polskę na Międzynarodowej Nocy Klubów w Berlinie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!