KASHELL prezentuje drugi singiel i teledysk!

,,Do Przodu’’ to drugi singiel i klip zapowiadający debiutancki album zespołu Kashell, którego premiera zaplanowana jest na 26 listopada tego roku. Teledysk wyreżyserował Michał Jankowski i można go obejrzeć tutaj:

Tak o utworze ,,Do Przodu’’ mówi AbradAb:,, Utwór powstawał w czasach dużej niepewności, kiedy wielu z nas zadawało sobie pytanie: co będzie dalej, co ze mną, jak się odnajdę w nowej rzeczywistości? Jest to jeden z najmocniejszych brzmieniowo utworów naszego składu, jego energia umocniła mnie w przekonaniu, że nie można się załamywać, poddawać i cokolwiek się wydarzy musimy stawić temu czoła. Jedyną opcją jest patrzeć przed siebie i podążać swoją drogą. Prostą czy krętą, łatwą czy trudną, ale jednokierunkową – a więc zawsze do przodu!’’.

Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina ( Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama ( Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu. Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają dziewięć albumów studyjnych, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy.

Na płycie pod tytułem ,,Ka$hell’’ znajdzie się 10 utworów.  Producentem muzycznym płyty jest zespół Kashell i Marek Dulewicz.

Zespół będzie promował album również na koncertach:

03.12 Klub Kwadrat, Kraków

04.12 Klub Studencki Spirala, Gliwice

12.12 Stary Klasztor, Wrocław

16.12 Art Kombinat, Monopolis, Łódź

Album można zamówić w pre-orderze na stronie:

https://bit.ly/3jYVW2T

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!