Specjalna edycja świątecznego albumu Leony Lewis

19 listopada ukaże się specjalna edycja świątecznego albumu „Christmas, With Love Always”, która będzie dostępna po raz pierwszy na winylu oraz w odświeżonej wersji w serwisach digitalowych.

„Christmas, With Love Always” będzie zawierał oryginalną tracklistę wydanego w 2013 roku oraz 2 nowe utwory: „Kiss Me It’s Christmas” to idealna piosenka, dzięki której odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia stanie się jeszcze przyjemniejsze. W serwisach digitalowych ukaże się specjalna wersja tego utworu w duecie z Ne-Yo. Została napisana przez Richarda „Biffa” Stannarda, który współpracował m.in. ze Spice Girls. Druga kompozycja to cover Bee Gees „If I Can’t Have You”, który został przearanżowany na fortepianową balladę, która idealnie odzwierciedla siłę głosu Leony Lewis.

Wydany w 2013 roku krążek „Christmas, With Love” na stałe zapisał się na liście świątecznych albumów, pochodzi z niego znakomicie przyjęty przez fanów na całym świecie utwór „One More Sleep”. Od lat znajduje się w czołówce najchętniej słuchanych świątecznych utworów zaraz obok królowej Świąt Bożego Narodzenia – Mariah Carey.

Leona Lewis w tym roku świętuje 15 lat od wygranej w brytyjskim programie „X Factor”, która otworzyła jej drzwi do światowej kariery. Przez ten czas wydała 5 studyjnych albumów i sprzedała ponad 35 milionów płyt na całym świecie. Pierwszy krążek „Spirit” został okrzyknięty najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem nagranym przez artystkę w XXI wieku. Wydany w 2007 roku singiel „Bleeding Love” był numerem jeden w 35 krajach, a w Wielkiej Brytanii nie schodził ze szczytu listy najpopularniejszych utworów przez 7 tygodni. Do dnia dzisiejszego utwór został przesłuchany ponad 2 miliardy razy.
Tracklista LP:
Strona A
1. One More Sleep
2. Winter Wonderland
3. White Christmas
4. Your Hallelujah
5. Christmas (Baby Please Come Home)
6. Mr Right
Strona B
1. O Holy Night
2. I Wish it Could be Christmas Everyday
3. Ave Maria
4. Silent Night
5. Kiss Me It’s Christmas (feat. Iain James)
6. If I Can’t Have You

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!