Wielki finałowy koncert na pożegnanie projektów “Art Brut” PRO8L3M

W tym roku bożonarodzeniowa gwiazdka zawita do nas kilka dni wcześniej. Dokładnie 18 grudnia w stołecznej hali COS Torwar zespół PRO8L3M hucznie i uroczyście pożegna oba kultowe projekty spod znaku ART BRUT.
W odległą, ale wciąż inspirującą przeszłość lat 80. i 90. przeniesie widzów nie tylko wyjątkowa scenografia, ale także gościnne występy artystów, których muzyka stanowiła punkt wyjścia dla muzycznych dokonań duetu. Razem z PRO8L3MEM na scenie w COS Torwar wystąpią m.in.

– Artur Rojek
– Martyna Jakubowicz z zespołem
– Majka Jeżowska
– zespół Wanda i Banda

Oskar i Steez żegnają dwa kultowe projekty, dzięki którym ich fani odkryli na nowo najciekawszą muzykę rozrywkową minionych dekad. Już 18 grudnia w stołecznej hali COS Torwar odbędzie się finałowy koncert “Art Brut 1” oraz “Art Brut 2”. Podczas wydarzenia publiczność usłyszy szeroki przekrój utworów z obu wydawnictw, w tym także kilka nie granych nigdy wcześniej na żywo klasyków.

Wydarzenie uświetni swoją obecnością również francuski artysta i tatuażysta FUZI – twórca obydwu art-brutowych okładek. FUZI będzie tego wieczoru tatuował na żywo na scenie zwycięzcę konkursu, który wkrótce ogłoszą organizatorzy.

Przed samym koncertem warm-upowy set w hołdzie Andrzejowi Zausze zaprezentuje DJ Anusz (współautor mixtape’ów “Zaufaj sobie” oraz “Magia to ja”).

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/222892323273386

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 10 listopada. Przez pierwsze 24h przedsprzedaży akceptowane są tylko płatności BLIKIEM. Jeśli jeszcze nie korzystasz z BLIKa, wejdź na blik.com lub na stronę swojego banku. Otwarcie bramek COS Torwar nastąpi 18 grudnia o godz. 18:00. Start koncertu planowany jest na 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!