Zespół 1965 zapowiada drugą płytę

Ukazała się nowa piosenka zespołu 1965, zatytułowana “Stars & Gutter”. Utwór jest pierwszym singlem promującym drugą płytę zespołu, która nosić będzie tytuł “Panther”. Data premiery albumu zostanie podana wkrótce.

Po miesiącach prac w studio mamy zaszczyt zaprezentować Wam pierwszy track z naszego nowego krążka. Płyta, zatytułowana “Panther”, to hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. Singiel, który nosi tytuł „Stars & Gutter” zabierze Was na interplanetarną wycieczkę po zakamarkach ludzkich uczuć. Mam nadzieję, że pozwolicie zabrać się na tę przejażdżkę 😉

Płyta została nagrana w czerwcu 2021 roku w Mustache Ministry Studio w Warszawie pod okiem Marcina Klimczaka, muzyka takich zespołów, jak Oregano Chino czy The Black Tapes, odpowiedzialnego za realizację płyt takich zespołów, jak The Stubs, The Heavy Clouds, Hańba! czy Fertile Hump. Album został zmiksowany i zmasterowany przez Haldora Grunberga, znanego z produkcji takich zespołów, jak Behemoth, Weedpecker, Taraban, Major Kong czy Dopelord. Oficjalna premiera płyty będzie miała miejsce 04.02.2022.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *