Były gitarzysta Guns N’ Roses, DJ Ashba, wypuścił singiel pt. „Bella ciao”

Były GUNS N’ ROSES i obecny gitarzysta SIXX:AM DJ Ashba wydali oficjalny teledysk do swojego nowego singla „Bella Ciao” . Singiel jest pierwszą piosenką Ashby od dłuższego czasu. Pod koniec 2020 ukazało się kilka utworów, w tym „Hypnotic”, „Let’s Dance” i „A Christmas Storm”.

„Miałem obsesję na punkcie Money Heist [chodzi o serial Dom z papieru]. Spodobała mi się Bella ciao i historia tej piosenki”, twierdzi gitarzysta. „Nie mogłem się doczekać, kiedy wejdę do studia i stworzę jej wersję GDM. Zależało mi na tym, żeby była epicka, a zarazem dramatyczna, z potężną gitarą i gitarą basową, i porywającym rytmem, który na pewno spodoba się fanom”.

„Kiedy utwór był już nagrany, opowiedziałem o nim mojemu kumplowi, Craigowi Fraserowi, który pracuje w wytwórni Disneya. A ponieważ on także jest fanem serialu, tworzył obraz słynnej maski. To było coś niesamowitego. Pomyślałem, że doskonale nada się na okładkę singla”.

„Bella ciao” to piosenka włoskich partyzantów z czasów II wojny światowej, która jednak dopiero na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych minionego wieku zdobyła sporą popularność.
Od pewnego czasu przeżywa renesans za sprawą serialu „Dom z papieru”.

3 grudnia będzie miała premierę ostatnia część serialu „Dom z papieru”. W sieci jest już zwiastun drugiej części piątego sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!