„GÓRA DÓŁ” – KOLEJNY SINGIEL ZESPOŁU GUTEK Z PŁYTY „STAN RZECZY”

Z przyjemnością prezentujemy piosenkę „Góra Dół”, kolejny, pełen pozytywnej energii, singiel z debiutanckiej płyty Gutka „Stan Rzeczy”.  Celebracja życia, cieszenie się chwilą – to wspólny mianownik większości utworów z tego albumu.

„Góra, dół” to dziennik naszych koncertowych podróży. Klip odsłania trochę kulisy naszych tras. Mam to szczęście, że spotkałem nie tylko świetnych muzyków, ale też i przyjaciół.– opowiada Piotr Gutek Gutkowski.   

W podróży uwiecznionej na nowym teledysku udział wzięła również zaprzyjaźniona z zespołem ekipa Mania Studio. Podczas prywatnych rozmów z Gutkiem pojawił się pomysł na stworzenie klipu o charakterze “dokumentalno-koncertowym”. Kalendarz zespołu wypełniały kolejne daty i miasta, w których mieli wystąpić. Czas sprzyjał i postanowiliśmy to wykorzystać. Dzięki wsparciu ze strony Unity Line udaliśmy się do Szwecji. – mówi Mateusz Winkiel, reżyser klipu. Zdjęcia kręcone były także podczas festiwalu Summer Fall w Płocku oraz w klubie Cztery Struny Świata w Koluszkach.

Po występach na kilku letnich festiwalach Gutek ruszył w klubową trasę koncertową promującą „Stan Rzeczy”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!