Tribal Scream: zespół znanego Vitora Rodriguesa i Mauricio Nogueiry wydaje singiel „We Shall Remain”

Tribal Scream zakończy rok z rozmachem, wydając zapowiadający się jeden z najlepszych metalowych albumów w 2021 roku. EPka „Tribal Scream”, wydana w październiku 2020 roku, zaimponowała już trzema utworami, które będą dostępne tylko w wersji fizycznej. wersji debiutu, a wraz z dojrzałością i nawiązaniem przez zespół od tego czasu relacji, wynik usłyszany w “We Shall Remain” jest jeszcze bardziej niesamowity niż zespół zaprezentował wcześniej, tworząc wielkie oczekiwania co do ostatecznego debiutu zespołu.

Tribal Scream tworzą uznani i doświadczeni brazylijscy muzycy znani na całym świecie, z wokalistą Vitorem Rodriguesem (Victorizer, ex-Torture Squad, Voodoopriest), gitarzystą Mauricio Nogueira (ex-Matanza, Matanza Inc., Krisiun, Torture Squad) basistą Vinnie Savastanno ( ex-Playriff, Army, Rygel) i perkusista Rômulo Jorge „Minduim” (Nightbird, Victorizer). Wiele spekulowano na temat brzmienia zespołu, a to, co możemy usłyszeć w wydanych już przez zespół wydawnictwach, to Thrash/Death Metal, który odzwierciedla długą i szanowaną trajektorię członków Tribal Scream, prezentując fuzję wszystkiego, co muzycy stworzyli w swoich karierach, dodali do wyjątkowej muzykalności, coś pierwotnego, potężnego i plemiennego, jak sama nazwa wskazuje.

Okładkę “We Shall Remain” podpisał ilustrator Ricardo Chagas, a dystrybucją albumu będzie WyN Records. Produkcję wykonał Leeo Mesquita z Estúdio Warzone w Santos-SP. Sprawdźcie nowy singiel zespołu poniżej:

O wydaniu singla gitarzysta Maurício Nogueira skomentował:

„Czuję się bardzo zadowolony z naszej pracy, to moja najlepsza praca jako muzyka i kompozytora. Fakt, że zacząłem ten projekt w sposób bezpretensjonalny, a potem z gotową formacją, zobaczyłem, że możemy wyjść daleko poza to, co wszyscy już zrobili …w przeszłości.Produkcja Leeo Mesquity jest cudowna i wszystko jest w zgodzie: barwy, teksty, same piosenki.Jako gitarzysta bez wątpienia był to album, z którego byłem najbardziej dumny, nie mogę się doczekać, aby uderzyć droga.”

Możesz także sprawdzić EP wydaną w 2020 roku przez Tribal Scream za pośrednictwem głównych platform streamingowych, przewidując kolejne 3 z 10 utworów, które znajdą się na fizycznym albumie, a także występy wideo każdej z tych piosenek za pośrednictwem kanału zespołu na YouTube . EP-kę nagrali w Estúdio Casa 39, w Campinas-SP, producenci Rodrigo Couto i Miguel Rambo. Sprawdź to poniżej:

To uruchomienie było możliwe dzięki ustawie Aldir Blanc, wydanej przez Sekretariat Kultury i Turystyki Minas Gerais, Specjalny Sekretariat Kultury i Ministerstwo Turystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *