Przetańcz noc podczas „Tribute to Diana Ross”

Z okazji premiery albumu „Thank You” Universal Music i Syreni Śpiew w sobotę (13 listopada) przeniosą nas do muzycznego świata Diany Ross

Diana Ross 5 listopada wydała nowy album „Thank You”. Przenieś się z nami w świat DISCO i oderwij od codziennych kłopotów. Niech najnowsza płyta Diany Ross przepełniona szczęściem, pochwałą życia i radością stanie się pretekstem do zabawy do rana. Przyjdź do Syreniego Śpiewu 13 listopada (sobota) i baw się podczas TRIBUTE TO DIANA ROSS ▶️ https://fb.me/e/1WDZlRs5K
Na imprezie nie zabraknie największych hitów artystki w wykonaniu zespołu SOUL SISTAS! Jest zaplanowany także show Kiki House Of Sarmata.

Nową, bardzo osobistą płytę „Thank You” otwiera numer tytułowy, który będąc wyrazem wdzięczności nadaje ton całemu dziełu. 25. studyjny album wokalistki, aktorki, producentki oraz ikony stylu, zawiera wyłącznie nowy materiał. Każda z piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością, a całość dedykowana jest fanom Diany.
Ostatni rok spędziłam nagrywając nową muzykę będącą wyrazem szczęścia, miłości i wdzięczności, które czuję każdego dnia – tłumaczy Ross. – To moja pochwała życia i was, słuchaczy. Ze wszystkim, co dzieję się teraz na świecie, wiedziałam, że muszę nagrać płytę, która będzie miała ważne przesłanie.
W zestawie znalazło się wiele energicznych utworów, wprost stworzonych na parkiety, jak chociażby pierwszy singiel „Thank You”, piosenka „Tomorrow” czy drugi singiel „If the World Just Danced” z klipem, w którym Diana Ross porywa do tańca ludzi z całego świata.
Nowy teledysk do „All Is Well” to z kolei bardziej refleksyjny obrazek, zachęcający ludzi, by znajdowali otuchę w małych rzeczach. Na album trafiły również delikatne ballady „Time To Call”, „Just In Case”, „The Answer’s Always Love” i „Count On Me”.
Album „Thank You”, nagrany w domowym studiu Diany Ross, to przekaz pełen mocy, inkluzywności, miłości i wspólnoty. Każda z 13 piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością. Dzięki nim możemy poczuć, że nie jesteśmy sami. Dla Diany Ross rodzina, przyjaciele oraz oddana i kochająca publiczność zawsze były nieodłączną częścią życiowej historii. W tym wyjątkowym momencie w historii świata legenda muzyki stwierdziła, że czas na powrót do tego, co kocha najbardziej.
Diana Ross przy albumie pracowała z uznanymi kompozytorami i producentami. W tym gronie znaleźli się między innymi Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wadge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White oraz Nathanial Ledgewick.
„Wspaniale, że wróciła” – Daily Telegraph
„Niezmiennie ma niezaprzeczalnie znakomity głos” – Daily Mail
„Euforyczny” – Mojo
„To album, który chce się wyśpiewywać do końca życia” – Uncut
„Diana Ross przypomina, jak dobra potrafi być” – Classic Pop
„Thank You” – lista utworów:
1. Thank You
2. If the World Just Danced
3. All Is Well
4. In Your Heart
5. Just In Case
6. The Answer’s Always Love
7. Let’s Do It
8. I Still Believe
9. Count On Me
10. Tomorrow
11. Beautiful Love
12. Time To Call
13. Come Together
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/367022/8a5f02f3f51163e276d6e6df7aaa759c.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!