Rafał Pietrzak z “Love Island” w nowym klipie OLENY

Nowy singel Oleny “Leave You” zaskakuje ciekawymi i nieoczywistymi wokalizami. Głęboki i niski głos Oleny w połączeniu z nowoczesnym brzmieniem muzyki z pogranicza popu i hip-hopowych bitów otula słuchacza i wprowadza w stan głębokiego relaksu:

Wokalistka ma też niespodziankę dla fanów. W romantycznym i minimalistycznym klipie promującym singel obok Oleny wystąpił gość specjalny. Mowa o Rafale Pietrzaku znanym szerszemu odbiorcy m.in. z udziału w programie rozrywkowym Love Island. Duet subtelnie wcielił się w rolę zakochanej pary – łagodne objęcia, delikatny taniec – musicie to zobaczyć! Piękne, zmysłowe i pełne czułości kadry bardzo trafnie podkreślają nastrój utworu. Zachęcamy do obejrzenia klipu zrealizowanego w żyrardowskiej Klubokawiarni Friendzone. 

„Leave You” to siódmy singel promujący drugą płytę Oleny pt. ROSE. Album spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków muzycznych i fanów wokalistki. Obecnie Olena jest w trakcie organizacji mini trasy koncertowej promującej wydawnictwo.

Autorem muzyki jest Olena i SHDOW, autorką tekstu jest Olena. Teledysk został nagrany w  klimatycznym wnętrzu Klubokawiarni Friendzone w Żyrardowie. Zdjęcia i montaż – Kamil Banaszek.

Piosenkę znajdziecie na ulubionych portalach streamingowych: https://id.ffm.to/leaveyou

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!