Przeżyj to jeszcze raz – obejrzyj ognisty koncert Natalii Nykiel!

Natalia Nykiel była jedną z gwiazd Red Bull Trasy Życzeń – cyklu koncertów online zrealizowanych z wyjątkowym rozmachem.

Podczas występu, na którym publiczność miała wpływ na wykonywane przez artystów utwory, artystka zagrała również materiał z nagrodzonej Fryderykiem 2020 płyty „Origo” (Album Roku Elektronika). Dziś, z okazji 2. rocznicy wydania albumu, koncert trafił na oficjalny kanał Natalii na YouTube. Ten koncert robi wrażenie!

Co nowego u Natalii?

Artystka w tym roku wydała już 3 single zapowiadające jej nowy album, który ukaże się na początku przyszłego roku. Wydając „P.R.I.D.E.”, artystka zapowiedziała, że jest to wycinek niepokojącego uniwersum nowej płyty. Najmniej mroczny, pełen kolorów i niedopowiedzeń teledysk otworzył drzwi do świata, w jakim Nykiel porusza się na nowej płycie.
Zobacz teledysk „P.R.I.D.E.”:

Kolejnym singlem było psychodeliczne „Królestwo”. W teledysku, w którym możemy podziwiać choreografię odnoszącą się do twórczości Piny Bausch, Natalia zabiera nas w mroczne zakamarki swojej nowej twórczości.
Zobacz teledysk „Królestwo”:

Dużym zaskoczeniem po mocnych elektronicznych singlach było wydanie przez Natalię przejmującej ballady „Epoka X” z postapokaliptycznym teledyskiem. To zapowiedź tego, że na nowej płycie nic nie będzie dla nas tak oczywiste, jak mogłoby nam się wydawać.
Zobacz teledysk „Epoka X”:

16 grudnia w warszawskiej Stodole Natalia zagra jedyny koncert przed wydaniem nowego albumu. Będzie to widowisko składające się z dwóch aktów: w 1. usłyszymy album „Origo”, w 2. największe przeboje i część utworów z nadchodzącej płyty.
Bilety:
https://ticketclub.pl/koncerty/natalia-nykiel-klub-stodola-warszawa-1216/
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/367283/9fda5aa2282399559c275a0624665ca6.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *