IDLES: premiera najnowszego krążka zespołu “Crawler”!!!

Z okazji premiery najnowszego albumu zespół IDLES zaprezentował nowy utwór “Crawl!” . Płyta “Crawler” ukazała się nakładem wytwórni Partisan Records. 

“To dla mnie hymn do dyskusji z nietrzeźwymi ludźmi. Nie jesteś najlepszą wersją samego siebie i musisz wziąć odpowiedzialność za swoje uzależnienia. Nie oznacza to jednak, że jesteś złą osobą. Tytuł ‘Crawl’ mówi, że trzeba iść dalej. Dojdziesz do tego” – mówi wokalista Joe Talbot.

Materiał na płytę został zarejestrowany w słynnym Real World Studios w Bath w Anglii podczas pandemii COVID-19, a współproducentami byli Kenny Beats (Vince Staples, Slowthai, Freddie Gibbs) i gitarzysta IDLES Mark Bowen.

Na „CRAWLER” grupa przywraca do życia żywe historie traumy, uzależnienia i wyzdrowienia połączone z ich najbardziej poruszającą duszę muzyką, jaką do tej pory stworzyli.

W październiku zespół wyrusza w trasę po Stanach Zjednoczonych, a  w nowym roku zagra koncerty w Europie. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie zespołu: https://shopeu.idlesband.com

Oto spis utworów „Crawler”:

1. MTT 420 RR
2. The Wheel
3. When the Lights Come On
4. Car Crash
5. The New Sensation
6. Stockholm Syndrome
7. The Beachland Ballroom
8. Crawl!
9. Meds
10. Kelechi
11. Progress
12. Wizz
13. King Snake
14. The End

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!