DAEDRIC wydaje nowy singiel „ Sepulchre” , który jest już dostępny na FiXT

Los Angeles, Kalifornia – Daedric wypuszcza „Sepulchre” ich oczekiwaną kontynuację ich debiutanckiego singla „Wretched”. Wyposażony w industrialne gitary i zniewalający wokal, od pięknego po brutalny, utwór ustanawia wszechstronność Daedric i przygotowuje scenę na więcej.

„Pomimo mrocznego znaczenia Sepulchre jest to naprawdę piosenka o nadziei i ochronie. To hymn dla tych, którzy czują się samotni. Czasami światło dochodzi z najciemniejszych miejsc.– Daedric

„Sepulchre” jest już dostępny na wszystkich platformach niezależnej wytwórni FiXT .

Stream / Kup „ Grobowiec ”: https://outnow.io/t/sepulchre

O Daedric
Daedric to odważne twórcze przedsięwzięcie wokalistki i artystki z Dallas/Fort Worth, Kristyn Hope , znanej z pracy jako piosenkarka i filmowiec dla czteroosobowego zespołu rocka progresywnego Aesop.

Daedric czerpie inspirację z eklektycznych źródeł, w tym Davida Bowiego, Anthony’ego Greena z Circa Survive, Sia i popularnej serii gier RPG w otwartym świecie Elder Scrolls, od której wywodzi się nazwa Daedric. W jej własnych słowach: „To fajna nazwa dupy i lubię złoczyńców”.

Jako Daedric , Kristyn ściśle współpracuje z producentami Geoffem Rockwellem i Clayem Schroederem, aby stworzyć mieszankę starych syntezatorów zmieszanych ze współczesnym rockiem i metalem, tworząc potężne, niepowtarzalne brzmienie.

Kristyn uruchomiła projekt Daedric w 2021 roku poprzez partnerstwo z niezależną wytwórnią FiXT. „Wretched”, pierwszy singiel artysty z nadchodzącego, pełnowymiarowego albumu, to paląca kreacja nasycona równą mocą i pięknem, ustanawiając Daedric jako nowy, ognisty akt do oglądania.

https://www.facebook.com/daedric.music
https://twitter.com/daedricofficial?s=09
https://www.instagram.com/daedricofficial/
https://soundcloud.com/daedric-official
https://www.youtube.com/channel/UCGoWY_nBocXCSXJOEUQN-OQ

O FiXT
FiXT to wielogatunkowa, uznana na całym świecie, w 100% niezależna firma fonograficzna i wydawnicza, której właścicielem jest artysta, założona w 2006 roku przez artystę/producenta Klaytona (Celldweller, Scandroid, Circle of Dust). Misją FiXT jest dostarczanie światowej klasy muzyki, usług wydawniczych, obsługi klienta i doświadczeń fanów, łącząc artystów z globalną publicznością.

Katalog muzyczny FiXT zgromadził ponad 2,5 miliarda strumieni internetowych, które łączą się z podstawową publicznością graczy, entuzjastów science fiction i fanów komiksów, i obsługuje rzesze fanów na całym świecie w ponad 150 krajach, docierając każdego miesiąca do milionów słuchaczy.

Katalog utworów rockowych, metalowych, synthwave, indie-pop i EDM firmy FiXT otrzymał ponad 1000 miejsc zsynchronizowanych z filmami/telewizjami/grami wideo i reklamami, w tym: Westworld, Power Rangers, Lexus, Toyota, Suicide Squad, Iron Man, Robocop, Jack Reacher, Deadpool, John Wick, Guardians of the Galaxy, Pacific Rim, Call of Duty, Synth Riders, Assassin’s Creed, Need For Speed, Razer, Dead Rising, UFC i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!