Dawid Podsiadło zapowiada koncertowy album!

Dawid Podsiadło po raz pierwszy w swojej karierze opublikuje album koncertowy. Będzie on zapisem wyjątkowej trasy Artysty, “Leśna Muzyka”. Premiera 3 grudnia 2021.

Trasę promowały single: “Matylda”, “Najnowszy klip”, “Trójkąty i kwadraty” i “Małomiasteczkowy”, nagrane podczas sesji akustycznej w Tatrach.
Bilety na “Leśną Muzykę” zostały wyprzedane w kilka minut, a koncerty były zagrane w składzie rozbudowanym o sekcję dętą. Pierwotnie trasa miała trwać 6 miesięcy, jednak przerywana pandemią w 2020 roku, zakończyła się dopiero rok później. W trakcie 17 miesięcy Dawid Podsiadło zagrał 57 koncertów, odwiedzając 16 miast.

Artysta podejmował tematykę problemu nadmiaru plastiku, z którego została zbudowana “leśna” scenografia. Miało to na celu uświadomienie fanom, iż jeśli nie zaczniemy dbać o nasze środowisko, niedługo tak właśnie będą wyglądać nasze lasy.
“Przygotowując tę trasę koncertową mieliśmy wizję zielonej, liściastej i leśnej oprawy. Szybko jednak uświadomiliśmy sobie, że nasza romantyczna wizja często odbiega od rzeczywistości i wystarczy krótki spacer po lesie, by dostrzec sterty śmieci i inne ślady szkodliwej działalności nieodpowiedzialnych ludzi. Przewrotnie postanowiliśmy więc, że nasza „Leśna Muzyka” będzie miała łyse i uschnięte drzewa, wykonane z pozyskanych z recyclingu plastikowych butelek, jako obraz postępującej degradacji przyrody i środowiska naturalnego.”  – mówi Dawid Podsiadło
Premiera płyty zaplanowana jest na 3 grudnia, a fani, którzy brali udział w koncertach mogą zamówić wyjątkową, limitowaną edycję z dodatkowymi utworami. Szczegóły zamówienia wersji limitowanej posiadacze biletów mogą znaleźć na skrzynkach mailowych w wiadomości od serwisu eBilet.
ZAMÓW ALBUM NA NOWAPLYTA.PL
ZAMÓW ALBUM NA EMPIK.COM
Jutro Artysta na swoich mediach społecznościowych przekaże informacje o wyjątkowych limitowanych, numerowanych winylach.
Tracklista:
1. Intro/Bela – Live
2. Matylda – Live
3. No – Live
4. Forest – Live
5. W Dobrą Stronę – Live
6. Kosmiczne Energie feat. Ralph Kaminski – Live
7. Małomiasteczkowy – Live
8. Trofea – Live
9.  Pastempomat – Live
10. No Part II/LIS – Live
11. Nie Kłami – Live
12. Nieznajomy – Live

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/367686/9145b7066300a4bdf1506742331395ab.png

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/367666/c0d014e2992c2795a2759bc1de9bc74b.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *