„HEIGHTS” nowy album WALK THE MOON

Uznany przez krytyków amerykański zespół rockowy WALK THE MOON wydaje swój długo oczekiwany, czwarty album studyjny „HEIGHTS”.

Album zawiera sześć nowych utworów oraz wcześniej wydane piosenki: „Rise Up”, „Fire In Your House” (feat. Johnny Clegg & Jesse Clegg) „DNA (The Keys)”, „Giants”, „I’m Good” i ich wybuchowy singiel „Can You Handle My Love?”, z którym wystąpili u Setha Meyersa i Jimmy’ego Kimmela. W połowie tworzenia albumu WALK THE MOON byli zmuszeni dokończyć płytę w domach, tysiące kilometrów od siebie i swoich producentów.
Nicholas Petricca opowiada o nowym wydawnictwie: „Postanowiliśmy prześcignąć samych siebie i stworzyć coś, czego słuchanie byłoby od początku do końca niezaprzeczalnie satysfakcjonujące. To, co nagraliśmy, to album hymnów o wytrwałości i miłości do samego siebie. «HEIGHTS» to najbardziej popowy, najbardziej alternatywny, najbardziej ambitny i najbardziej wrażliwy materiał, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy”.

Pochodzący z Cincinnati w stanie Ohio zespół WALK THE MOON tworzą Nicholas Petricca (piosenkarz/klawiszowiec), Eli Maiman (gitarzysta) i Sean Waugaman (perkusista). Osiągnęli sławę w 2015 roku, gdy ich przebój „Shut Up and Dance”, który znajduje się na platynowym albumie „TALKING IS HARD”, stał się multiplatynowym światowym hitem, zajął 1. miejsce na listach Alternative, Hot AC i AC, 2. miejsce w radiu Top 40, 4. miejsce na liście Billboardu i pobił rekord utrzymując się przez kolejne tygodnie na 1. miejscu listy Billboard Hot Rock Songs. Zespół ma na swoim koncie wiele zaszczytów, w tym wygrana dwóch nagród Billboard Music Awards oraz American Music Award dla ulubionej grupy pop/rock, nowego artysty roku, oraz ulubionego artysty rocka alternatywnego; iHeart Radio Music Award dla najlepszego duetu/grupy roku, piosenki roku i piosenki roku alternatywnego rocka za „Shut Up and Dance”. Trzeci album WALK THE MOON, „What If Nothing” z 2017, zawierał takie hity jak „Kamikaze” i przebój alternatywnego radia „One Foot”. Zespół niedawno zakończył trasę „Dream Plane”, którą Substream Magazine nazwał „jedną wielką imprezą; celebracją miłości i radości”.
Lista utworów „HEIGHTS”:
1. Heights
2. Can You Handle My Love??
3. Giants
4. I’m Good
5. DNA (The Keys)
6. Fire In Your House (feat. Johnny Clegg & Jesse Clegg)
7. Don’t Make Me
8. Rise Up
9. My Kids
10. Someone Else’s Game
11. What You Can’t Look Up
12. Population of 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!