Kasia Kowalska zagra akustycznie w Poznaniu

W najbliższą niedzielę, w Poznaniu, odbędzie się wyjątkowy koncert. W Sali Ziemi wystąpi niebanalna artystka w ramach cyklu MTV Unplugged. Cykl ten stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej. Będzie to koncert podsumowujący 25 lat jej twórczości.

Kasia Kowalska jest prawdziwą ikoną muzyki lat 90. Jej utwory wyróżnia nie tylko wspaniały głos, ale również niebanalne kompozycje. Fani twierdzą, że dziś takiej muzyki już się nie nagrywa. Tym bardziej powinna ich ucieszyć akustyczna trasa Kasi, która powraca do dawnych hitów w nowej odsłonie.

Podczas koncertu jubileuszowego Kasia Kowalska zaprosiła do wspólnego występu znakomitych gości – Edytę Bartosiewicz i Stanisława Soykę. Jakie atrakcje przygotowała do nowej trasy – MTV Unplugged? Z pewnością usłyszmy „Antidotum”, „Pieprz i sól” i inne hity! Ponadto obok tradycyjnie towarzyszącego Kasi Kowalskiej instrumentarium pojawią się sekcja dęta i fortepian. Nowa trasa nadaje świeżą jakość kultowym przebojom, a jednocześnie wydobywa z nich to, co fani pokochali najbardziej – autentyczny przekaz na wysokim, artystycznym poziomie.

Kasia Kowalska – jedna z najczęściej nagradzanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Zdobywczyni Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponadmilionowym nakładzie.

Kiedy: 21.112021
Godzina: 19:00
Gdzie: Sala Ziemi, Poznań
Ceny biletów: 70, 90, 110, 130 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!