Pretty Lies – Live Session

Muzycy z Pretty Lies ponownie zagościli w Warszawskim Nebula Studio gdzie zarejestrowali 5 utworów w formie 100% Live Session – czyli na żywo ale w studio.

_Pretty Lies to dwóch skazanych na siebie kolegów, którzy spotkali się, żeby pograć surowego rocka. Obiecali sobie wtedy dwie rzeczy: nigdy, przenigdy nie dołączy do nich wokalistka i nie będą używać elektroniki. Niestety wyszło jak wyszło, czyli nie wyszło. Jest wokalistka a elektronika gdzieniegdzie się pojawiła;). Póki co jest jednak mocno i gitarowo.

 

Początki grupy, to połowa 2018 roku. Wtedy też  do składu dołączyła charyzmatyczna wokalistka. Cały 2019 rok zespół poświęcił na tworzenie materiału na debiutancką płytę. W ten oto sposób powstało 11 piosenek, będących mieszanką rockowego brzmienia i mocnego głosu Marty. W 2020r, grupa weszła do Nebula Studio w Warszawie i zarejestrowała pełny materiał na debiut. Ideą sesji, była jak najmniejsza  ilość komputera, studyjnych sztuczek i wszędobylskiej cyfry.

We wrześniu przy dystrybucji Agora Digital Music ukazał się  debiutancki album „Jedynka”, Muzyka zespołu pełna jest inspiracji i doświadczeń jakie pojawiły się na drodze jego członków. Jest rock, jest trochę blues’owego ducha, jest dużo gitar, jest naturalnie.

Zespół tworzą: Marta Maliszewska – wokal, Marcin Kwaśny – perkusja, Michał Pytlak – gitara, Bartek Mielczarek – bass

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!