Eddie Vedder ogłasza nowy album solowy

Wokalista, autor muzyki i tekstów legendarnego zespołu Pearl Jam, Eddie Vedder ogłosił szczegóły premiery wyczekiwanego albumu solowego. „Earthling”, który ukaże się 11 lutego nakładem Seattle Surf/Republic Records. Drugim singlem, po „Long Way”, promującym to wydawnictwo jest utwór „The Haves”, którego już można posłuchać we wszystkich serwisach i obejrzeć lyric video.

Nowych utworów fani mieli okazję posłuchać podczas Ohana Festival. Poniżej „Long Way”:

Jak również „My Father’s Daughter”, piosenki napisanej wspólnie z Glenem Hansardem do filmu „Flag Day”. W utworze zaśpiewała Olivia, córka Veddera:

„Flag Day Original Motion Picture Soundtrack” jest dostępne we wszystkich serwisach cyfrowych. Film „Flag Day” w reżyserii Seana Penna był prezentowany m.in. na festiwalu filmowym w Cannes.
Producentem „Earthling” jest nagrodzony Grammy Andrew Watt. To pierwszy solowy krążek Veddera od czasu wydanego w 2011 „Ukulele Songs”.
Eddie Vedder w 2022 roku odbędzie trasę koncertową Pearl Jam, w ramach której odwiedzi także Polskę. Szczegóły tournée tutaj: https://pearljam.com/tour
Więcej newsów o solowym albumie artysty wkrótce.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/368674/5be198f805c736f6db64b15634dc43a2.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!