‼️ White Reaper wystąpią jako gość specjalny przed koncertem Pearl Jam ‼️

Właśnie ogłoszono, że zespół White Reaper wystąpi jako gość specjalny przed koncertem Pearl Jam.

White Reaper z amerykańskiego Louisville, to ostatni z wielkich zespołów rockowych – a może tylko pierwszy z wielkich nowych – szybki, głośny, nakręcony i nerwowy, budujący swój muzyczny rodowód z tej samej studni inspiracji, która dała nam muzyczny powiew Van Halen i mocnego powerpunka Ramones, a także pop-rocka Cheap Trick. Przede wszystkim White Reaper tworzy muzykę, która chce, abyś podkręcił radio samochodowe i jechał zbyt szybko…

Rok po przełożeniu trasy koncertowej z 2020 roku trudno jest ponownie przesunąć w przyszłość powrót na trasę.
Świadomość wprowadzania szczepień na całym świecie daje dużo nadziei i Pearl Jam z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym będą mogli ponownie bezpiecznie podróżować. W międzyczasie zespół ma nadzieję, że wszyscy zachowają ostrożność i noszą maski czekając na bezpieczne spotkanie w 2022 roku.
22 października 2020 roku minęło 30 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym – sprzedał ponad 85 milionami albumów na świecie i w 2017 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *