Body Package wraca ze świeżym singlem “Smashing My Value”

Po pięcioletniej przerwie, opolska grupa Body Package wraca ze świeżym singlem “Smashing My Value”, który jest zapowiedzią nowego, długogrającego krążka zatytułowanego “The Wanted Light”. Album będzie miał swoją premierę już 27 listopada na platformach takich jak Spotify, iTunes, Soundcloud czy Apple Music. Od samodzielnie wydanej w grudniu 2016 EP “Just Don’t Disappear In Silence”, będzie to pierwsze tak rozbudowane wydawnictwo zespołu.

Singiel “Smashing My Value” jest już dostępny w serwisie Youtube jako lyrics video, do którego wizualizacje stworzył utalentowany Krzysztof Tarnowski aka VJ Black Pony. Utwór jest jednym z 9 numerów, które tworzą “The Wanted Light”, a warstwa tekstowa nawiązuje do emocji towarzyszących stanom lękowym. Sam singiel został świetnie przyjęty przez
publiczność Nokta Festival 2019 w Opolu, kiedy z impetem rozpoczął koncert Body Package. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej energicznych kawałków na płycie, inspirowanych ciemniejszą elektroniką oraz rockowym graniem.

“Smashing My Value” to numer, który odpowiednio odzwierciedla klimat całego albumu oraz niesie ogromne pokłady rytmu, przestrzeni i elektronicznych niuansów. Fani, zarówno cięższych, post rockowych brzmień, jak i trip hopowego spokoju, znajdą w tym kawałku coś dla siebie.


Więcej na temat Body Package możecie znaleźć pod poniższymi linkami:
https://www.instagram.com/bodypackageofficial/
https://www.facebook.com/BodyPackage

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *