Matt Dusk i wyjątkowa podróż w czasy Franka Sinatry z limitowanym boxem

Matt Dusk to kanadyjski wokalista doskonale znany polskiej widowni, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi piosenkami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych płyt. W miesiąc po premierze ostatniego albumu „Sinatra with Matt Dusk vol. 2’’, który zdążył już podbić serca słuchaczy artysta udostępnia wyjątkowy zestaw, w którego skład wejdzie pierwsza oraz druga część wydawnictwa.

Albumy „Sinatra with Matt Dusk” to podróż w czasy, w których u szczytu popularności był tytułowy idol wykonawcy – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości z zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze klasyki – „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Umieszczony na płytach zestaw standardów to przekrój całej kariery Mistrza – jej wzlotów, upadków, radości i problemów sercowych. Wyjątkowy materiał, który znajdziemy na albumach powstał również dzięki współpracy z czołowymi polskimi wykonawcami reprezentującymi podobną muzyczną wrażliwość – Zbigniewem Wodeckim, Ewą Bem, Kubą Badachem, Andrzejem Piasecznym czy Natalią Kukulską.

Box „Sinatra with Matt Dusk”, w którego skład wchodzą uznane albumy „Sinatra with Matt Dusk vol.1’’ oraz „Sinatra with Matt Dusk vol. 2’’ jest już dostępny w sprzedaży na www.kulturalnysklep.pl.

Album Matt Dusk – „Sinatra with Matt Dusk vol. 1’’ w serwisach streamingowych:

https://agoramuzyka.ffm.to/MattDuskSinatra

Album Matt Dusk – „Sinatra with Matt Dusk vol. 2’’ w serwisach streamingowych:

https://agoramuzyka.ffm.to/MattDuskSinatra2

Z kolei już marcu 2022 roku polscy słuchacze będą mieć unikalną okazję przenieść się do epoki Sinatry w trakcie trasy koncertowej, która obejmie 9 miast. Bilety są dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl i www.ebilet.pl.

Facebook: https://www.facebook.com/MattDuskPage

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!