The Seer wydaje głęboki i progresywny singiel oraz teledysk do „Nothing”

Wstrząśnięty doskonałymi reperkusjami ich pierwszego singla i teledysku „Mother”, brazylijski zespół The Seer wydał 23 listopada 2021 r. swoje drugie dzieło w tym samym formacie. „Nothing” to głęboka i refleksyjna kompozycja, która naturalnie porusza się pomiędzy alternatywnym metalem, prog metalem i grunge, w linii złożonych, ale zaskakujących kompozycji. Sprawdź to poniżej:

„Nothing” zostało nagrane w Covil Studios, a miksem i masteringiem zajął się Hugo Silva z Family Mob Studios, a edycją i dystrybucją zajął się MCMMAA. Jego kompozycję napisali i współtworzyli Gustavo Pacheco i Lucas Prado. Teledysk został wyreżyserowany przez Eduardo Covello Crescenzi i wyprodukowany przez samego The Seer i można go teraz oglądać na kanale YouTube zespołu. Obejrzyj poniższy film:

Licząc w jej powstaniu z wokalistą Lucasem Povinhą, gitarzystą Rafaelem Savone, basistą Clodoaldo Barbozą, klawiszowcem Lucasem „Salsa” Cardoso i perkusistą Lucasem Emidio, The Seer wyłonił się w 2020 roku z pierwszym singlem „Mother”, a później, w okresie pandemii, stworzył The Seer Sessions, platformę muzyczną z coverami, wersjami i hołdami dla artystów, którzy inspirują i wpływają na projekt.

Nowe kompozycje zespołu są już gotowe i powinny ukazać się w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!