Dislaze wydaje „Zero”, swój długo oczekiwany debiutancki album

Po długiej trajektorii od produkcji do wydania, obejmującej prawie w całości ostatnie dwa lata, debiutancki album brazylijskiego Dislaze „Zero” jest już dostępny na wszystkich głównych platformach streamingowych. Z pandemią globalnych konsekwencji na swojej drodze, Marcos Sel (wokal i gitara), Pedro Fabri (bas i chórki) i Raphael Miotto (perkusja) zobaczyli, że ich plany dotyczące wydania i promocji albumu całkowicie się zmieniły, i musieli się dostosować. szybko do nowej rzeczywistości.

Od tego czasu ukazało się pięć singli „Under My Skin”, „Man Down”, „Sand Plans”, „Kadriya” i „Dog Collar”, a także trzy teledyski „Man Down”, „Kadriya” i ostatnio „ Under My Skin.” Oprócz pięciu wspomnianych już utworów, „Zero” ma jeszcze pięć nowych kompozycji, ukazujących nieustępliwą i pierwotną energię oraz niezliczone elementy muzyczne, których nigdy lub rzadko słyszano w Heavy Metalu.

„Zero” ma bardzo unikalne i nowoczesne brzmienie, mieszając elementy z różnych aspektów Heavy Metalu, sięgając przeciwległych skrajności, takich jak Extreme Metal i Hard Rock, ale bez utraty płynności swojej muzyki w dowolnym momencie. Album zawiera tematy takie jak przemoc, seks, uzależnienia i problemy społeczne, nie przebierając w słowach, by złagodzić jego przesłanie.

W „Zero” możemy wyrobić sobie wyobrażenie o różnorodności i śmiałości tych młodych muzyków, których nie onieśmiela konserwatyzm, który przejął uprawiany przez nich gatunek, dając swobodę ich artystycznej kreatywności i skutkując bardzo odważnym, ciężkim i daleko poza tym przeciętna praca .

Obserwuj @dislaze na Instagramie, aby być na bieżąco z wiadomościami o zespole, które na tym się nie kończą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!