Tandra wydaje teledysk o tematyce wikingów, wyprodukowany na dużą skalę do „Marching to Infinity”

Kultura Wikingów jest jedną z najpopularniejszych kultur na świecie i źródłem inspiracji dla jednego z najsłynniejszych gatunków metalu, choć jej popularność w Brazylii nie jest tak duża jak w innych krajach, zwłaszcza ze względu na brak zespołów, które praktykują ten, który jest jednym z najbardziej złożonych i wypełnionych żywiołami aspektów Heavy Metalu w jego kompozycjach.

Ignorując wszystkie te trudności, brazylijski sekstet folk/Viking Metal, Tandra, wydał 19 listopada 2021 roku pierwszy teledysk w swojej karierze, jeszcze bardziej umacniając swoją pozycję jednego z najbardziej wpływowych zespołów tego gatunku w Brazylii. Wybrany utwór „Marching to Infinity” jest jednym z utworów na debiutanckim albumie zespołu „Time and Eternity” i jest najchętniej słuchanym przez zespół według statystyk aplikacji Streamingowych, skupiających się na samym Spotify ponad 650 000 odsłuchów. .

W związku ze znakomitym oddźwiękiem albumu, wielu fanów zespołu od dłuższego czasu czekało na teledysk zespołu, którego premiera została opóźniona z powodu pandemii Covid-19, ale w 2021 roku, przy odpowiednim przygotowaniu, Tandra może w końcu wyda swoje pierwsze dzieło audiowizualne z imponującą produkcją i rozbudowaną fabułą inspirowaną Wikingami, wyreżyserowaną i zmontowaną przez Alceste Ribas, makijażem i kostiumami autorstwa Roberty Lopes oraz produkcją przez Black Flame Pictures. Sprawdź wynik poniżej:

“Po 2 latach od wydania albumu Time And Eternity czuję się niezwykle spełniony, że mogę uhonorować wszystkich tych, którzy nas wspierali i wspierali tym niesamowitym teledyskiem, dziękuję wszystkim, jesteście najlepsi” – skomentował gitarzysta i wokalista. Krzysztofa Knopa.

Tandra miała swoje początki w 2013 roku, ale dopiero w 2017 i 2018 roku, wraz z jej powstaniem i skonsolidowanymi celami, wydała swoje pierwsze oficjalne single „Open the Bar” i „Time And Eternity”, ten ostatni osiągnął wielki reperkusję, osiągając ponad 300 000 reprodukcji na Spotify (znak, który później zostałby przekroczony o ponad 650 000 „Marching to Infinity”). Przechodząc przez kilka festiwali, dzieląc scenę ze wspaniałymi brazylijskimi nazwiskami, takimi jak Angra, Krisiun i Tuatha de Danann, zespół buduje swój wizerunek i nabiera dojrzałości do wydania swojego pierwszego albumu. W skład zespołu wchodzą Felipe Franco na basie i wokalu, Christopher Knop i Geferson Franco na gitarach i wokalu, Felipe Ribeiro na flecie i wokalu, Max Waltrick na perkusji i Carlos Linzmeyer na akordeonie. Debiutancki album zespołu zawierał także gościnne występy Gabriela Mitsuo Inage na lirze korbowej oraz Andy’ego Coutinho i Lucasa Rafalskiego na chórkach.

Sprawdźcie debiutancki album zespołu poniżej:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!