Tak zwane życie Three Days Grace

Cieszący się międzynarodowym uznaniem kanadyjski zespół Three Days Grace potwierdza, że ich siódmy album studyjny „EXPLOSIONS” zostanie wydany 6 maja. Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży.

Zespół udostępnił właśnie swój pierwszą zapowiedź krążka o nazwie „So Called Life”. Piosenka jest pierwszym wydawnictwem od czasu nominowanego do nagrody Juno albumu „Outsider”. Matt Walst mówi: „W tych szalonych i podzielonych czasach każdy potrzebuje czegoś, co przyniesie mu ulgę”.
Nowej piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Jona Vulpine’a, który ujawnia: „Chciałem, aby ten teledysk był naprawdę surowy. To coś wysokoenergetycznego z ekstremalnymi kątami i szybkimi ruchami. Kilka starych analogowych urządzeń w mieszkaniu z lat 70., które wyglądały, jakby jakiś zbieracz zmarł w nim 20 lat temu, a chłopaki po prostu weszli i zaczęli nagrywać. Nie chciałem uzyskać czystego i super dopracowanego wyglądu, więc Justin Jones zasugerował odnowione japońskie soczewki z lat 60., aby uzyskać bardziej ziarniste i kontrastowe wrażenie. To tylko dodało różnorodności ujęć wraz z różnymi zniekształceniami obiektywu i nasadkami”.

Zespół ogłosił niedawno daty wiosennych tras koncertowych po Ameryce Północnej. Towarzyszyć im będą Black Veil Brides, Motionless in White, Ice Nine Kills i Lilith Czar. Ponadto Three Days Grace wystąpią jako support Godsmack. Ostatni album Three Days Grace „Outsider” był nominowany do nagrody Juno. Zespół zdobył swój piętnasty singiel #1 na amerykańskiej liście Billboard’s Mainstream Rock Songs Chart z piosenką z albumu „Right Left Wrong”. Niedawno udostępnili również cover „Somebody That I Used To Know” Gotye.
Three Days Grace zajmują miejsce wśród hard rockowej awangardy od 2003 roku, bijąc rekordy, podbijając listy przebojów i sprzedając miliony egzemplarzy na całym świecie. W 2015 zaliczyli swój drugi z rzędu na 1. miejscu i czwarty z rzędu debiut na liście Top 20 z „Human”. Do tej pory ich prawdziwy arsenał #1 obejmuje „Chalk Outline”, „The High Road”, „Misery Loves My Company”, „World So Cold”, „Good Life”, „Break”, „Never Too Late”, „Animal I Have Become”, „Pain”, „Just Like You” oraz „Home”. Co więcej, czteroosobowy zespół ma oszałamiającą liczbę 3,9 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i pozostaje jednym z najczęściej słuchanych zespołów rockowych na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!