AniKa Dąbrowska prezentuje nowy album „Póki co”

„Póki co” to drugi studyjny album AniKi Dąbrowskiej – zwyciężczyni 2. edycji programu ten Voice Kids.

Jak sama artystka podkreśla, jest to zdecydowanie bardziej osobisty materiał, a sama AniKa jest autorką każdego ze znajdujących się na nim utworów. Wokalistka, mimo swojego młodego wieku zawarła w nowym krążku całą paletę uczuć i emocji towarzyszących każdemu z nas w trakcie życia. Płytę promowały takie single jak „Przyjaciółka”, „Głosy”, czy „Nieważne”.
– Drogi słuchaczu. Z radością oddaje w Twoje ręce bardzo osobistą, pełną emocji i szczerych uczyć płytę „Póki co”. To moja autorska płyta, która we współpracy z Liker$ nabrała tak pięknych kształtów. Każda piosenka, którą napisałam wypływa prosto z mojego wrażliwego serca i przeżywanych w danym momencie uczuć: miłości, radości, smutku, troski, zakłopotania. Tytuł albumu odzwierciedla sytuacje z mojego codziennego, nastoletniego życia i odnosi się do przemijania i prawdy, że uczucia i emocje każdego z nas zmieniają się pod wpływem czasu. Mam nadzieje, że odnajdziesz w niej cząstkę siebie. – tak rekomenduje album AniKa.
Tytuł płyty też nie jest przypadkowy – odnosi się to ulotności chwili, uczuć i emocji, które ulegają zmianie pod wpływem czasu. Tą płytą AniKa udowadnia, że mimo młodego wieku można mieć bardzo głęboką świadomość tego, co dzieję się wewnątrz każdego z nas.
Póki co - Dąbrowska Anika | Muzyka Sklep EMPIK.COM
Tracklista:
01. Rozbite lustra
02. Tracę głowę
03. Przyjaciółka
04. Co złego to nie my
05. Głosy
06. Trudno mi uwierzyć
07. Pod tym samym niebem
08. Ona albo ja
09. Podstępny błysk
10. Jeden powód
11. Nieważne
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/372417/844f25026b36d9162f63a4dc3161f52e.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!