Świąteczna piosenka od zespołu Z Dzielni Chłopcy

W 2018 roku trzech muzyków z dolnośląskich zespołów Obstawa Prezydenta (Sławek Sobieski) i Midnight Blues (Jarek Saniewski i Paweł Wawrzyniak) połączyło siły i stworzyło akustyczne trio Z Dzielni Chłopcy.
W listopadzie 2020 roku, w ramach projektu Czerwone Miasto, ukazała się debiutancka płyta zespołu pt. „Blues z mojej dzielnicy”. Album zebrał pozytywne recenzje od słuchaczy i krytyków muzycznych, a także został nominowany do nagrody Fryderyk 2021. Materiał nagrany na żywo oddaje prawdziwy klimat i brzmienie muzyki zespołu.

Z Dzielni Chłopcy grają chętnie w klubach, na eventach, a także na imprezach plenerowych. W 2019 roku wystąpili na największym plenerowym festiwalu bluesowym w Polsce Suwałki Blues Festival.


Z Dzielni Chłopcy:

Święta to szczególny czas. To wytchnienie od pędzącej codzienności. Spędzamy czas z bliskimi, obdarowujemy się prezentami. Piosenka powstała po to, by przenieść słuchacza w klimat świąt, pozytywnie nastroić na spotkania z najbliższymi. Cieszymy się bardzo, że możemy podzielić się z Wami naszą nową pastorałką. Zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia!”


Piosenkę nagrano w składzie:

Jarek Saniewski śpiew, chórki

Sławek Sobieski gitara akustyczna

Paweł Wawrzyniak gitara akustyczna


Nagranie zrealizowano w 2021 roku w Studio Szafa Gra

Miks, mastering: Łukasz Parlicki w Pink Noise Studio (GOKiS Miłkowice)

Producent: Sławek Sobieski

Projekt graficzny okładki singla: GOKiS Miłkowice

Zdjęcie zespołu: Anna Śliwińska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!