UK SUBS zagra na festiwalu Rock na Bagnie XII!

Do trzech razy sztuka! Już po raz trzeci zapowiadamy UK SUBS na naszym festiwalu. Przez ograniczenia pandemiczne ich występ w Goniądzu przekładaliśmy dwa razy. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja odbędzie się bez przeszkód i zapowiadany od 2020r. legendarny UK SUBS w końcu na nim wystąpi. Będzie to w przyszłym roku ich jedyny koncert w Polsce! Zespołu przedstawiać nie trzeba, ale warto wspomnieć, że UK Subs istnieje już 46 lat, jest jedną z pierwszych grup punkrockowych w Anglii i od samego początku lideruje mu wokalista Charlie Harper, który w przyszłym roku skończy 78 lat! Pierwszy raz przyjechali do Polski w 1983 roku na, legendarną już dziś, trasę z Republiką. Ich płyty trafiały na brytyjskie listy przebojów, występowali u legendarnego Johna Peela i w popularnym programie BBC „Top of The Pops”, dzielili scenę z The Police, Misfits, Motorhead czy The Ramones, a ich kawałki wykonywali m.in Guns N’Roses („Down On The Farm”), Die Toten Hosen („Stranglehold”) , czy Kazik Staszewski („Warhead”). Harper przebąkuje coś o emeryturze, więc może to być jedna z ostatnich lub ostatnia szansa zobaczenia zespołu na scenie. Nie możecie tego przegapić.

Swoje występy Podczas dwunastej edycji Rock na Bagnie potwierdzili już: KARCER – koncert z okazji 40 lat istnienia zespołu, CAŁA GÓRA BARWINKÓW, DAREK DUSZA I DEMONY – nowy zespół autora takich hitów  jak „Oh, Ziuta”, „Jak Malowany Ptak) czy „Nienormalny Świat”,  ABSOLUTE BEGGINERS – międzynarodowy projekt założony w hołdzie zespołowi THE JAM,  PULL THE WIRE, TRANSGRESJA, QULTURKA, VALERY MESS, PSYCHO BEETS, OYATE, GORGONZOLLA, MAX CADY.

Jednak to nie wszystko, gdyż pojawi się jeszcze w programie festiwalu wiele ciekawych nazw.

Festiwal odbędzie się w dniach 1-2 lipca 2022r. w Goniądzu na Podlasiu.

Karnety są dostępne w cenie 160 zł. (ta cena obowiązuje do końca styczna). Link do przedsprzedaży jak i uaktualniania lista wykonawców znajduje się na oficjalnej stronie festiwalu www.rocknabagnie.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!