Astrid S i Dagny śpiewają balladę

Dwie popowe gwiazdy, Astrid S i Dagny połączyły siły w nowej piosence „Pretty”. Miłosna ballada powstała do filmu „The Hating Game”.

Astrid S to norweska wokalistka, która może pochwalić się 4 miliardami streamów, z czego miliard zawdzięcza przebojowi „Hurts So Good”. Ponadto na koncie ma kooperacje z takimi artystami, jak Shawn Mendes, NOTD, JP Cooper, R3hab, HRVY, Brett Young i Felix Sandman. Astrid S ma również za sobą aktorski debiut – główną rolę w norweskim remake’u klasyka „Trzy orzeszki dla Kopciuszka”.

Dagny także pochodzi z Norwegii, a jej największy hit to „Somebody”, który przez 18 tygodni utrzymywał się na 1. miejscu w norweskich rozgłośniach radiowych oraz dotarł do top 5 na Spotify w ojczyźnie artystki. To właśnie Dagny jest współautorką utworu „Never Really Over” Katy Perry, który zgromadził miliard streamów. Ponadto współpracowała z takimi twórcami, jak Seeb, Steve Aoki, NOTD, Wombats oraz Crystal Fighters, a o jej talencie donosili dziennikarze „Billboardu”, „NME”, „The Guardian” czy „Nylon”.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/373652/2af3a71719f55e2253b2318dd307d692.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!