„Czas na Święta” z Karoliną Lizer i Bum Bum ORKeSTAR!

Muzycznym prezentem od Karoliny Lizer na nadchodzący czas Bożego Narodzenia jest nagrany z towarzyszeniem Bum Bum ORKeSTAR utwór „Czas na Święta”, w którym artystom udało się przekazać swoją wielką miłość do etnicznych, folkowych klimatów. Żywiołowa i bogata instrumentalnie aranżacja wspaniale oddaje nastrój wspólnego radosnego kolędowania. Karolina Lizer jest autorką pięknego i osobistego tekstu utworu, ale brała też czynny udział w jego produkcji i aranżacji. Wokalnie wsparły ją w chórkach jej siostry, Marysia Lizer i Magdalena Nowakowska.

Karolina Lizer: „Pochodzę z rodziny, dla której świętowanie przy muzyce jest absolutną tradycją. Kocham ten czas, kiedy zjeżdżamy się z wielu różnych stron do naszego ukochanego Stręgielka na Mazurach i zasiadamy do wspólnego biesiadowania i kolędowania do białego rana. W tym roku razem zaśpiewamy moją pierwszą autorską piosenkę świąteczną i już nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że moja folkowa nuta zagości także w innych domach J

Teledysk nagrano w urokliwej mazurskiej wsi Stręgielek. W klipie poznajemy mamę Karoliny, Marię Zarzycką i jej cudownych sąsiadów. Wnętrza Dworku Lizer przepełnione są magicznym świątecznym klimatem i dlatego Karolina nie mogła sobie wymarzyć lepszego miejsca na zobrazowanie swojej autorskiej świątecznej piosenki.

https://ffm.to/KarolinaLizerSwieta

Muzyka: Mateusz Wachowiak,

Tekst: Karolina Lizer

Aranżacja/produkcja muzyczna Mateusz Wachowiak Karolina Lizer, Chórki: Karolina Lizer, Marysia Lizer, Magdalena Nowakowska, Trąbka: Damian Marat

Saksofon Oliwier Andruszczenko,

Tuba: Piotr Janiec

Perkusja: Mateusz Sieradzan

Mandolina: Krzysztof Łochowicz

Akordeon, trąbka, sakshorn tenorowy: Mateusz Wachowiak

 

 

 

 

O Karolinie Lizer….

Absolwentka szkół muzycznych I i II st. w Warszawie. Wieloletnia uczennica Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego oraz Autorskiej Szkoły Musicalowej M. Pawłowskiego przy Teatrze Roma. Solistka w programie „Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo” oraz członek zespołu Zieliński Projekt na koncertach „Doda z Orkiestrą Zieliński Projekt”. Należy do Ludowego Zespołu Artystycznego „PROMNI” przy SGGW w Warszawie, gdzie występuje w roli solistki w repertuarze folkowym. Wykonuje utwory spektakularnym białym głosem (https://youtu.be/_RdtRIzFEh4). Gościnnie występuje w „Piwnicy pod Baranami”. Brała udział w 37. koncercie Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia, który był emitowany na żywo w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Pisze, tłumaczy i komponuje własne piosenki.

 • Finalistka konkursu Debiuty na 57 KFPP w Opolu 2020
 • I wyróżnienie w 7. odcinku programu “Szansa na Sukces Opole 2020” z piosenką “Kiedy znów zakwitną̨ białe bzy”
 • Grand Prix na Festiwalu im. Piotra Skrzyneckiego 2013
 • l miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Żydowskiej i Piosenki Polaków Żydowskiego Pochodzenia
 • III nagroda na 56. Studenckim Festiwalu Piosenki

w Krakowie

 • II miejsce (dwukrotnie) i nagrodę za najlepszą interpretację piosenki Ł. Prus na festiwalu „W żółtych płomieniach liści”
 • Główna nagroda wykonawcza im. Bogdana Krawca na 32. Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską
 • III miejsce na Konkursie Piosenki Kabaretowej im. J. Przybory
 • Nagroda ZASP za najlepszą interpretację Piosenki Jonasza Kofty na Ogólnopolskim Festiwalu im. Jonasza Kofty „Moja Wolności”
 • Nagroda Sitko Nadziei na 28. Biłgorajskich Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską
 • Wyróżnienie na Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”
 • Wyróżnienie na Festiwalu Ogólnopolskim Piosenki Artystycznej w Ślesinie
 • Grand Prix 1. Festiwalu Polskiej Piosenki Kryształowy Kamerton w 2021 r.

 

 

 

https://www.facebook.com/karolinalizermusic

https://www.instagram.com/karolinalizer/

https://spoti.fi/3qZvfxv

https://www.youtube.com/c/KarolinaLizer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!