AREK KŁUSOWSKI SIĘGA PO HIT KAYAH W RAMACH AKCJI KAYAX XX REWORK

Arek Kłusowski miał ostatnio okazję zaśpiewać z Kayah skomponowany przez Michała Kmieciaka utwór “Niech zimy nie będzie”, a dziś sięga po jej wielki przebój “Za późno” i prezentuje nową, utrzymaną w swoim stylu wersję. To kolejna odsłona akcji Kayax XX Rework, która została przygotowana na dwudziestolecie Kayaxu.

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, całkiem zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Akcja trwać będzie przez ostatnie pięć dni grudnia, a codziennie w serwisach streamingowych będzie publikowany inny zaskakujący cover. Do udziału w akcji zostali zaproszeni Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Julia Wieniawa i Kuba Karaś czy debiutująca w Kayaxie Ania Leon. 

Nowa wersja utworu “Za późno” w wykonaniu Kayah to przedostatni utwór wydany w ramach akcji Kayax XX Rework. Wcześniej w tym tygodniu mieliśmy okazję usłyszeć Krzysztofa Zalewskiego w nowej wersji hitu Tymka “Oczko w głowie”, Mery Spolsky w coverze “Nie mam czasu na seks” z repertuaru Marii Peszek oraz debiutantkę Anię Leon w elektronicznej wersji hitu Krzysztofa Zalewskiego “Miłość miłość”.

Zobacz Arek Kłusowski – Za późno (Kayax XX Rework):

Utwór “Za późno” Kayah miał swoją premierę w 2011 roku i powstał we współpracy z bułgarskim kompozytorem Atanasem Valkovem. Nową wersję tego hitu Arek Kłusowski przygotował wraz z producentem Maciejem Sawochem.

Kiedy pierwszy raz usłyszałem “Za poźno” Kayah, to pomyślałem sobie, że jest to bardzo energetyczny utwór z niezwykle trudną linią wokalną do zaśpiewania. Wraz z Maćkiem Sawochem chcieliśmy nadać temu utworowi nowe życie – poprzez kumulację różnych wrażliwości. Chciałem, aby w tym utworze było czuć mnie. Mam nadzieję, że Wam się spodoba – mówi Arek Kłusowski.

Fot. Łukasz Sikorski

Tym utworem Arek Kłusowski kończy, bardzo dobry dla niego, rok 2021. W maju Artysta wydał swój drugi album “Lumpeks”, który promował nominowany do Przeboju Lata RMF i Polsatu utwór “Idealny Syn”. Ostatnio Arek spełnił również swoje muzyczne marzenie i wraz z Michałem Kmieciakiem nagrali utwór razem z Kayah. Przejmująca ballada “Niech zimy nie będzie” miała swoją premierę na początku grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!