FATHER JOHN MISTY POWRACA W 2022 R. Z NOWYM KRĄŻKIEM “CHLOË AND THE NEXT 20TH CENTURY”

Father John Misty powraca z „Chloë and the Next 20th Century”, piątym longplayem i pierwszym nowym materiałem od czasu wydania „God’s Favorite Customer” w 2018 r.  Obejrzyjcie teledysk do “Funny Girl”, pierwszej propozycji z nadchodzącego krążka, wyreżyserowany przez Nicholasa Ashe Batemana.

„Chloë and the Next 20th Century” został napisany i zarejestrowany w okresie od sierpnia do grudnia 2020 r. i zawiera aranżacje autorstwa Drew Ericksona.

Nowym krążkiem Tillman i producent/multiinstrumentalista Jonathan Wilson wznawiają swoją wieloletnią współpracę, a Dave Cerminara powraca jako inżynier dźwięku i mikser. Elementarne utwory zostały zarejestrowane w należącym do Wilsona Five Star Studios, a smyczki, instrumenty dęte blaszane i drewniane w United Recordings podczas sesji z udziałem między innymi Dana Higginsa i Wayne’a Bergerona.

„Chloë and The Next 20th Century” zawiera single “Funny Girl,” “Q4,” “Goodbye Mr. Blue” oraz “Kiss Me (I Loved You)” i będzie dostępny 8 kwietnia 2022 r. Płyta ukaże się w Europie pod szyldem wytwórni Bella Union.

Tracklista “Chloë and the Next 20th Century”:

1. Chloë

2. Goodbye Mr. Blue

3. Kiss Me (I Loved You)

4. (Everything But) Her Love

5. Buddy’s Rendezvous

6. Q4

7. Olvidado (Otro Momento)

8. Funny Girl

9. Only a Fool

10. We Could Be Strangers

11. The Next 20th Century

Father John Misty wraz z zespołem zagra, w 2022 r.. dwa koncerty symfoniczne: 25 lutego w Los Angeles w Walt Disney Concert Hall z LA Phil oraz 7 kwietnia w Londynie w Barbican z Britten Sinfonia pod dyrekcją Julesa Buckleya. Bilety na te występy trafią do sprzedaży w piątek, 7 stycznia 2022 r. o godz. 10 rano.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!