Drugi singiel z nadchodzącej płyty wschodzącego zespołu The Branchers

“Tylko obok” to drugi singiel z nadchodzącej płyty wschodzącego zespołu The Branchers.

Utwór Tylko Obok” to drugi singiel zespołu The Branchers. Kontrastuje z szarą otaczającą nas rzeczywistością, przywodzi na myśl beztroskie, przyjemne wakacyjne wspomnienia. Mówi o powrocie do bezpiecznego, spokojnego, miłego miejsca, zwolnieniu pędzącego życia.

Kim są?

Zespół The Branchers powstał w 2015 roku w trzyosobowym, niezmiennym składzie: bliźniaki Natalia i Szymon Gałązka oraz Tomek Sowa. Wydali 3 EPki (od najnowszej EP wszystkie nagrania są w pełni wyprodukowane przez Szymona), zagrali ponad 90 koncertów, zostali rozpoznani na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (gdzie w jury zasiada między innymi Kasia Nosowska i Piotr Metz).

Wszystko zaczęło się od kary dla Szymona podczas zajęć z języka angielskiego. Za podśpiewywanie pod nosem na lekcjach miał za karę nauczyć się śpiewać wybranej piosenki po angielsku. Szymon stwierdził, że nie będzie śpiewać tak na sucho, wiec nauczy się kilku akordów na gitarze i zaśpiewa „No woman no cry” Boba Marleya.

Tak się złożyło, że tydzień później odbył się pilnik rodzinny w naszej szkole, na którym Szymon postanowił wystąpić. Po występie napisał do niego jeden z nauczycieli i zapytał czy założą razem zespół.
Gdy usłyszała o tym Natalia (siostra bliźniaczka Szymona) również stwierdziła, że chce grać w zespole. Warunkiem była pozycja basistki, tak wiec Natalia zdecydowała się kupić najtańszy bas i zacząć swoją przygodę z tym instrumentem.

Aktualnie są w trakcie nagrywania naszego pierwszego longplay’a.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!