Koncert Enrique Iglesiasa w łódzkiej Atlas Arenie kolejny raz przełożony

Koncert hiszpańskiego piosenkarza i aktora, Enrique Iglesiasa, zaplanowany w łódzkiej Atlas Arenie początkowo na sierpień 2020 roku, miał odbyć się 16 lutego 2022 roku. Jednak z powodu obowiązujących ograniczeń i restrykcji związanych z pandemią nowy termin został ustalony na 10 czerwca 2022 roku. Miejsce pozostaje bez zmian.

Zaplanowany na 16 lutego 2022 roku koncert Enrique Iglesiasa w Łodzi zostaje przeniesiony ze względu na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Nowa data koncertu to 10 czerwca 2022 r. Dobra wiadomość jest taka, że to piątek, co oznacza muzyczne rozpoczęcie weekendu! Miejsce i godzina wydarzenia pozostają bez zmian.
Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem! – wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Enrique Iglesias to wykonawca, którego znamy z takich klasyków jak “Bailamos”, “Hero”, “Could I Have This Kiss Forever”, “Sad Eyes” i nowszych utworów: “Bailando”, “El Perdón” czy “Subeme La Radio”. Syn hiszpańskiego gwiazdora Julio Iglesiasa rozpoczął karierę w końcówce lat 90., kiedy to podpisał kontrakt z wytwórnią Fonovisa. W 1995 roku wydał swój pierwszy album zatytułowany po prostu “Enrique Iglesias”. Popularność krążka w zestawieniach przebojów w USA przyniosła Iglesiasowi nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy wykonawca latynoski.

W 1999 roku Iglesias zdecydował się na nagranie płyty z piosenkami w języku angielskim zatytułowanej “Enrique”. To stąd pochodzą znane na całym świecie przeboje jak “Bailamos”, “Sad Eyes”, “Could I Have This Kiss Forever”. Kolejną anglojęzyczną płytą był album “Escape”, na której znalazł się hit “Hero”. Była to najlepiej sprzedająca się płyta w karierze artysty. Dziesiąty krążek Iglesiasa – “Sex and Love” został wydany w 2014 roku i był promowany przez utwór “Bailando”, nagrany razem z Descemerem Bueną i grupą Gente de Zona. Piosenka odniosła wielki sukces i na stałe zagościła na listach przebojów na całym świecie.

W ciągu swojej kariery Iglesias nagrał przeboje m.in. z Pitbullem, Nicole Scherzinger, Whitney Houston, Lionelem Richiem czy Akonem. Od początku kariery jego płyty sprzedały się na całym świecie w ponad 180 milionach egzemplarzy. Wydał dziesięć albumów studyjnych oraz trzy krążki z kompilacją swoich największych przebojów. Odbył dziesięć tras koncertowych, które cieszyły się statusem wyprzedanych, prezentując się łącznie przed dziesięcioma milionami fanów na całym świecie. Jest laureatem prestiżowych nagród jak Grammy, Billboard Awards, ASCAP i innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!