Hit z “Jak pokochałam gangstera” już dostępny w sieci

Na oficjalnym kanale YouTube Matheo pojawił się długo oczekiwany utwór “Wrong Signs” stworzony z Shimzem i Kasią Popowską. Wrong Signs okazało się prawdziwym hitem filmu “Jak pokochałam gangstera”.

“Jak pokochałam gangstera” to film Macieja Kawulskiego, włodarza KSW, który zadebiutował 5 stycznia 2022 na platformie Netflix. Postacią wokół, której zbudowano linię fabularną to trójmiejski gangster “Nikoś” nazywany “ojcem chrzestnym polskiej mafii”. Produkcja okazała się równie hitowa, jak poprzedni film, który produkował Kawulski – “Jak zostałem gangsterem”. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na doskonałą ścieżkę dźwiękową filmu Kawulskiego, za którą odpowiedzialny jest nie kto inny, jak znany ze współpracy z polskimi raperami – Matheo. Polski producent jest odpowiedzialny także za hitowy utwór z poprzedniego filmu Kawulskiego, na którym udzielił się Tymek oraz Waldemar Kasta.

Oglądającym “Jak pokochałam gangstera” do głowy zapadł w szczególności jeden utwór. Jest to “Wrong Signs” z Shimzem i Kasią Popowską, który dzisiaj pojawił się na oficjalnym kanale YouTube Matheo, a już w środę pojawi się na serwisach streamingowych. Na wielu grupach i forach filmowych można było zauważyć zapytania o właśnie ten utwór, którego dotychczasowo brakowało na serwisach streamingowych. Wrong Signs to delikatny utwór popowy, w którym iskrząca produkcja doskonale dopełnia się delikatnym głosem Kasi Popowskiej.

Matheo to polski producent działający na scenie od ponad 15 lat. Dał się poznać szerszej publiczności jako producent plyty Esende Myflon Tedego, a następnie współpracował donGURALesko, Sobotą, Popkiem i wieloma innymi artystami. W ostatnim czasie był odpowiedzialny za płytę Nitro z Majorem SPZ i Ostry Sos z Wac Toja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!