TO, CO MIĘDZY NAMI” – premiera nowego singla i klipu WaluśKraksaKryzys

Piąty singiel i – jeśli nie liczyć lyric video do tytułowego utwory z płyty “ATAK” – czwarty klip promujący album, tym razem do utworu “TO, CO MIĘDZY NAMI”. Twórcą obrazu jest Tomasz Stenzel, który wraz z Alicją Szrajer, odpowiadał za koncepcję, scenariusz, reżyserię i montaż oraz produkcję.

– Tomek, znając nasze plany, sam zgłosił się pomysłem na teledysk. My znaliśmy jego wcześniejsze prace i… to byłoby na tyle – śmieje się Waluś KK. – W jego wizji nie ma oczywistości, kopiowania tekstu jeden do jednego. Jest za to sporo mocnych alegorii i atrakcyjna interpretacja utworu. Mój wkład, to tylko te ukochane lody z dzieciństwa… Wszystkie brawa dla Tomka i lego ludzi. 

Płyta “ATAK” – formalny debiut WaluśKraksaKryzys – ukazała się w kwietniu 2021 roku i przyniosła artyście spore uznanie na rockowo-alternatywnej scenie, sukcesy na listach przebojów oraz “okładki” tematycznych playlist w serwisach streamingowych. Otworzyła drogę na sceny największych festiwali i zaowocowała gradem wyróżnień w najważniejszych podsumowaniach 2021 roku.

W grudniu ubiegłego roku, dokładnie w rok po premierze pierwszego singla z albumu “ATAK”, utworu “TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ” ft. Król, na kanale YT Mystic pojawiły się jego dwa bardzo twórcze i śmiałe remixy w autorstwa Yantimera. Polecamy sprawdzić, bo to spore zaskoczenie może być 😉

WaluśKraksaKryzys w związku z planami na 2022 r. zamierza nieco zwolnić tempo, ale to nie dotyczy koncertowania, bo to jego naturalne środowisko. Najbliższa okazja już podczas najbliższego Finału WOŚP, gdzie artysta z zespołem pojawi się najpierw w sobotę w Żyrardowie, a potem w niedzielę pod Pałacem Kultury i w studio TV.

W załącznikach dodatkowe informacje nt. Artysty oraz zdjęcia z planu autorstwa Beaty Wiencławek. Zapraszam do swobodnego korzystania i z góry dziękuję za oznaczanie Autorki tam, gdzie to możliwe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!