Premiera nowej płyty Aurory. Trasa artystki przeniesiona

Premiera nowej płyty Aurory. Trasa artystki przeniesiona. Równocześnie zapowiadamy dodatkowy, polski koncert Norweżki!

24.06.22 A2, Wrocław
27.06.22 Studio, Kraków
28.06.22 B90, Gdańsk
29.06.22 Progresja, Warszawa

21 stycznia Aurora przedstawiła wyczekiwany przez fanów na całym świecie, nowy album „The Gods We Can Touch”. Zainspirowana grecką mitologią trzecia studyjna płyta wokalistki ukazała się w barwach prestiżowej wytwórni Decca.

„The Gods We Can Touch” to elegancki, niebiański, ale i pełen prowokacyjnych treści materiał o wstydzie, pożądaniu i moralności. Wszystko ubrane w narrację greckiej mitologii – w każdym z 15 utworów na płycie poznajemy bowiem innego boga.

– Duchowe drzwi między człowiekiem a bogiem to szalenie skomplikowana sprawa – nie kryje Aurora. – W odpowiednich rękach wiara potrafi być czymś wspaniałym – ciepłem i pożywką dla duszy. Kiedy jednak trafia do złych ludzi, staje się przyczynkiem dla wojny i śmierci. Zawsze niepokoiła mnie idea, że rodzimy się niegodni, że musimy tłumić to, co czyni nas ludźmi. Niedoskonałymi, nie bez wad, po prostu ludźmi. Czy możemy odnaleźć w sobie tę boską siłę, będąc wciąż mamionym cudami świata? Ciało, owoc, wino. Chyba właśnie to intryguje mnie w greckich bogach, w świecie antycznych bogów. Ten świat był doskonale niedoskonały. Niemal w zasięgu ręki, jakby bogowie mogli nas dotknąć – dodaje artystka.

Płyta „The Gods We Can Touch” będzie promowana podczas nadchodzącej trasy koncertowej. Niestety, z powodu pandemii i wynikających z niej utrudnień w podróżowaniu, europejska trasa koncertowa Aurory, a wraz z nią polskie koncerty, zostaje przeniesiona. Równocześnie z radością informujemy, że do nowych dat ogłoszonych wcześniej, a wyprzedanych w całości już koncertów, udało nam się dołożyć zupełnie nowy, dodatkowy występ we Wrocławiu! Tym samym norweska artystka zagra: 24 czerwca w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu (nowa data, dodatkowe bilety w sprzedaży!), 27 czerwca w klubie Studio w Krakowie, 28 czerwca w B90 w Gdańsku i 29 czerwca w Progresji w Warszawie. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność w nowej dacie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!