Sarsa „Mówiła niszcz” tuż przed premierą nowego albumu

Sprawdź ostatni singiel zapowiadający „Runostany”. Premiera płyty 25 lutego. Właśnie ruszył preorder.

Mówiła niszcz” to czwarty singiel promujący album „Runostany”, którego premiera już 25 lutego! Płytę od dziś można zamówić w przedsprzedaży, a singla można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Jest to pozycja na trackliście albumu z niezwykle mocnym i osobistym przekazem. Łatwo się idzie w ogień za kimś wspaniałym, a czy bylibyście gotowi pójść w ogień za kimś, kto zdaje się być „potworem”?
– Podobno za sukcesem każdego człowieka stoi jego matka. Jej odwaga i miłość objawia się później w ważnych chwilach życia dziecka. Kiedyś usłyszałam historię pewnego chłopca, który był niechcianym i niekochanym dzieckiem. Jego rodzice byli „potworami”. Jego ojciec potwornie go traktował, a mama nauczyła go jedynie jak niszczyć. W życiu dorosłym chłopiec ten był nieprzeciętnie inteligentny. Ale nie potrafił odnaleźć się w społeczeństwie. Miał problem z wyrażaniem swoich emocji i nie potrafił też odczytywać emocji otaczających go osób. Nie był złym człowiekiem w dniu narodzin – to ktoś go takim uczynił. Tym kimś byli jego rodzice, którzy wyrządzili mu ogromną krzywdę.
Ten utwór dotyka symbolicznie tematu „skąd się biorą potwory?”. I chciałabym żeby przypominał, że za każdym człowiekiem i jego czynem stoi jakaś historia – nie zawsze pełna miłości i zrozumienia. Są czyny, które obiektywnie są złe i nie da się ich usprawiedliwić. Każdy czyn ma też swoją przyczynę.
„Mówiła niszcz” to bardzo osobisty utwór o tym, że czasami nawet upadek ‘potwora’ powoduje cierpienie jego bliskich.
Album „Runostany” to album refleksji nad tą częścią rzeczywistości, która robi mi największe spadki nastrojów. – Sarsa
Autorką animacji do utworu jest Marta Kacprzak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!