NOSOWSKA PROMUJE IDEĘ ZERO WASTE WE WSPÓŁPRACY Z ING BANKIEM ŚLĄSKIM

Do sieci trafił właśnie nowy utwór Nosowskiej pt. „Wystarczy”, który powstał we współpracy z ING Bankiem Śląskim. Singiel jest wyrazem wsparcia dla idei zero waste i powstawania polskiej Mapy Zero Waste.

Utwór „Wystarczy” to inspiracja do stawiania sobie pytań o sens ciągłego kupowania nowych rzeczy i zwracania uwagi na ukryty potencjał tego, co już mamy. Artystka zachęca nas do uwalniania kreatywności i podpowiada, jak nadać nowe życie starym rzeczom. Słowem – Wystarczy. Zero strat!

Teledysk został zrealizowany w myśl idei zero waste – wszystkie wykorzystane w scenografii przedmioty pochodzą z drugiego obiegu, m.in. od pracowników ING Banku Śląskiego.

Zobacz klip do singla “Wystarczy”:

W dzisiejszym świecie wręcz obrastamy w przedmioty. Produkujemy i kupujemy niezliczone ilości niepotrzebnych rzeczy. Warto pochylić się nad tematem i spróbować w swojej mikroskali coś zmienić. Mój najnowszy klip „Wystarczy” niesie tę ideę nie tylko w wymiarze tekstowym. Cały utwór jest zerowastowy, od wykorzystania melodii z przysłowiowej szuflady po przedmioty, które razem ze mną zagrały w teledysku – mówi Katarzyna Nosowska.

O projekcie:

ING Bank Śląski zachęca Polaków do współtworzenia ogólnopolskiej mapy firm zero waste. Miejsca, które wspierają bezodpadowy styl życia, na mapę może zgłosić każdy – zarówno klient indywidualny jak i firma.  Mapa zero waste to wspólna inicjatywa PSZW i ING Banku Śląskiego. Projekt wspiera Katarzyna Nosowska w utworze i teledysku “Wystarczy”. Więcej informacji na www.mapazerowaste.pl.

Polacy chcą być EKO. Średnio co drugi deklaruje, że podczas zakupów bardziej, niż kiedykolwiek bierze pod uwagę kwestie środowiskowe i ekologiczne a aż 89% uważa, że ma wpływ na przyszłość naszej planety*. Jako bank chcemy Polaków w tych działaniach wspierać. Postanowiliśmy stworzyć polską mapę zero waste aby ułatwić codzienne wybory bardziej ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań. Zachęcamy wszystkich do tworzenia jej razem z nami, a tym samym do wspólnego budowania świadomości ekologicznej. Mamy nadzieję, że do działania zainspiruje Polaków również zerowastowy teledysk Kasi Nosowskiejmówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!