NOWY PREORDER WINYLOWY SP RECORDS! ZOBACZ!

Często pytaliście, prosiliście… I oto jest! “!TO!”, album zespołu Strachy na Lachy, doczeka się wznowienia! W 9 lat po ukazaniu się tej płyty SP Records zapowiada start przedsprzedaży nowego winylowego wydania. Sprzedaż rusza już 31 stycznia (poniedziałek) w sklepie internetowym wytwórni.

„TO!” zespołu Strachy na Lachy ukazał się w roku 2013 i niemal natychmiast zyskał status Złotej Płyty. Z tego albumu pochodzi wyjątkowo aktualny kawałek „I can’t get no gratisfaction”, traktujący
o internetowym hejcie:

Wytwórnia SP Records, w związku z licznymi prośbami fanów, przedstawia reedycję „!TO!” na winylu. Będzie to wydanie jednopłytowe (1×180 gram), w dwóch wersjach kolorystycznych – zielonej (transparentnej) i niebieskiej (transparentnej). Wydawnictwo przygotowano w nowym, analogowym masteringu, dzięki czemu uzyskano świetne, przestrzenne brzmienie.

Nakład będzie limitowany, ale jego liczbę ustalą sami kupujący – płyta będzie dostępna w sprzedaży
w ograniczonym czasie! “! TO !” można zakupić wyłącznie do 10 lutego do godziny 11:59! Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Ten model sprzedaży, od ponad roku praktykowany przez wytwórnię SP Records, spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem wśród fanów.

Dla miłośników analogowego brzmienia pojawią się także kasety magnetofonowe, również dostępne
w przedsprzedaży. Nośnik ten w ostatnich latach niezwykle zyskuje na popularności, nie tylko wśród kolekcjonerów.

Preorder rusza 31 stycznia, czyli poniedziałek, w samo południe na stronie sklepu SP Records – www.sprecords.pl. Bądźcie czujni!

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. Formacja przez niemal 20 lat istnienia wydała osiem albumów studyjnych, ma na koncie także kompilację i DVD koncertowe. Niektóre z utworów, jak “Dzień dobry, kocham Cię” czy “Piła Tango” stały się absolutnymi przebojami, a Strachy na Lachy z powodzeniem koncertują do dziś. Niemal każde ich wydawnictwo zyskało status Złotej Płyty.

Najnowszy ich album, “Piekło”, ukazał się jesienią 2021 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!