Prezent dla zakochanych od CieszFanów Festiwalu

Podkarpacki festiwal CieszFanów w Walentynki ogłosił nowe zespoły! W prezencie dla zakochanych, organizatorzy odkryli karty i oznajmili, że 18-20 sierpnia do cieszanowskiego składu dołączają Nocny Kochanek i Poparzeni Kawą Trzy.

Komediowy repertuar zespołu Poparzeni Kawą Trzy zawsze wędruje wokół miłości, a ich hit „Byłaś dla mnie wszystkim” to jeden z hymnów minionej miłości. Nocny Kochanek to heavymetalowa petarda ich album Randka w ciemność osiągnął status złotej płyty i otrzymał Fryderyka.

Do tej pory festiwal ogłosił już 8 zespołów: T.Love, Koniec Świata, Happysad, Gutek, Waluś Kraksa Kryzys, The Bill, Kashell, Ganczarska&Groove Section. W sumie na cieszanowskich scenach przez trzy dni festiwalu wystąpią 22 zespoły.

W poniedziałek 14 lutego podczas transmisji na żywo festiwal ogłosił nowe gwiazdy. Dodatkowo, prowadzący transmisję, zachęcili widzów do stworzenia nowego, festiwalowego hymnu. Najlepsza wersja ma zostać nagrodzona karnetem i festiwalowymi gadżetami.

CieszFanów wciąga festiwalowiczów w zabawę nawet na etapie ogłaszania grających na festiwalu kapel. Uczestnicy festiwalu na podstawie rebusa sami muszą odgadnąć jakie kapele w danej turze zostaną ogłoszone.  Wyróżniającym CieszFanów elementem jest stały dialog organizatorów z festiwalowiczami. Przynajmniej raz w miesiącu spotykamy się z festiwalowiczami podczas transmisji na żywo w naszych mediach społecznościowych. Oprócz ogłaszania w nich nowych atrakcji pytamy o opinie i uwagi festiwalowiczów. Chcemy ciągle udoskonalać nasze wydarzenie – mówi nowy dyrektor CKiS w Cieszanowie, Krystian Naparty.

Zakochani na CieszFanów Festiwalu

Dzień zakochanych to najlepszy moment, żeby opowiedzieć historię festiwalowych miłości par, które połączyły cieszanowskie festiwale. Okazuje się, że takich par w 15 letniej historii cieszanowskich festiwali jest wiele. Karolina i Rafał w Cieszanowie poznali się w 2015 roku, on był łapaczem czyli członkiem ekipy dbającej o bezpieczeństwo festiwalowiczów, którzy kontrolują koncertową „falę” i ona właśnie na tej fali popłynęła w stronę sceny, prosto w ręce Rafała. Tak to się zaczęło. To była miłość od pierwszego wejrzenia…a właściwie od pierwszego złapania mówi Karolina z Cieszanowa. W 2020 pod sceną był już z nimi mały Nikodem, który stał się symbolem ich miłości i gwiazdą ówczesnej edycji festiwalu, gdyż został zaproszony na scenę przez członków Sztywnego Palu Azji, aby zatańczyć do słów ich utworu „jutro będę duży, dzisiaj jestem mały”.

Na festiwalu miały miejsce też zaręczyny i to wygłoszone ze sceny. Spektakularnie w rockowym tłumie prezentowały się pary młode w garniturach i białych sukniach, które festiwal już kilkakrotnie wybierały na scenerię ślubnych sesji fotograficznych.

Przegląd Kapel rusza już niedługo

Oprócz głównej sceny, festiwal jak co roku daje szanse na zaprezentowanie się młodym, niszowym zespołom, które dzięki uczestnictwie w Przeglądzie Kapel będą miały okazję wystąpić na scenie CieszFanów Festiwalu. Organizatorzy zapowiadają, że eliminację do przeglądu ruszają już w marcu i zachęcają do śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku. Wszelkie informacje można znaleźć również na stronie www.cieszfanow.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!