Pamiętnik z okresu dojrzewania Jakuba Skorupy!

Jeśli w młodości słuchaliście Kazika, Nirvany, The Doors to nowy singiel Skorupy może przypaść wam do gustu. Utwór promuje debiutancki album zatytułowany „Zeszyt pierwszy”, którego premiera już 11 marca!

„Pamiętnik z okresu dojrzewania” to prosta historia nastolatka, który ma w życiu dwie główne pasje. Muzykę i używki. Do tego są pierwsze miłości, drobne problemy i drobiazgowe rozczarowania, wokół których kręci się świat. Jest to prywatna historia Jakuba Skorupy, ale jak każdy jego utwór, i ten ma w sobie nutę uniwersalności, dzięki której wiele osób sięgnie pamięcią do czasów szkoły średniej.

Jakub Skorupa został okrzyknięty nadzieją roku 2021, kiedy po wydaniu zaledwie jednego singla zatytułowanego „Pociągi towarowe” zajął 3. miejsce na podium plebiscytu Sanki. Jego muzyka to melancholijny mix rapowej narracji z alternatywnym brzmieniem. Skorupa każdym kolejnym numerem rozbudowuje soundtrack swojego pokolenia. Pierwszy rozdział życiowych rozkmin zamyka debiutanckim krążkiem zatytułowanym „Zeszyt pierwszy”. Album można już zamówić w przedsprzedaży.
Na płycie znalazło się 13 utworów wyprodukowanych przez Kubę Dąbrowskiego. W tym również „Joga”, w której gościnnie pojawia się Patrick The Pan.
Jakub Skorupa „Zeszyt pierwszy”. Premiera 11 marca
Preorder: https://defjam.pl/jakub-skorupa
Video: https://www.youtube.com/watch?v=LlUAScg3hFc
Linkfire: https://skorupa.lnk.to/pamietnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!