Everything Everything prezentują singiel „Teletype”!

Zespół Everything Everything zaprezentował nowy singiel wraz z teledyskiem. Jak mówi Jonathan Higgs, utwór „Teletype” powstał w bardzo eksperymentalny sposób: Alex i Jon samplowali głos i gitarę, a następnie miksowali je. W video można zobaczyć śpiewające piosenkę ludzkie twarze, które zostały całkowicie wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Klip zawiera również kilka groteskowych eksperymentów, które nie zadziałały – maszyna myślała, że ​​​​tworzy człowieka, ale zawiodła.

Na „Raw Data Feel”, Everything Everything przeprowadzają rewolucję we współczesnej muzyce pop. Album został wyprodukowany przez gitarzystę zespołu, Alexa Robertshawa oraz Toma Fullera. Tytuł płyty „Raw Data Feel”, jak mówi perkusista Michael Spearman, odzwierciedla twórczość „prosto z serca, a nie z ego”. Jonathan Higgs dodaje: Surowość jest także w brzmieniu płyty. Technologia spotyka się z organicznymi dźwiękami. Myślę, że istnieje pewien rodzaj interakcji między technologią Alexa a człowiekiem, który jej używa, co jest dość wyjątkowe. Naprawdę nie wstydzę się powiedzieć, że uważam to za niesamowite. „Raw Data Feel” to płyta, która w naszych w mrocznych czasach stara się reaktywować ideę spontaniczności, eksploracji, a nawet czystej nieokiełznanej zabawy.

Poprzedni album grupy, „RE-ANIMATOR” z 2020 roku, znalazł się na 5. miejscu oficjalnej listy sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii.

Album Everything Everything „Raw Data Feel” ukaże się 20 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!