Mery Spolsky powróciła ze swoimi live actami

Mery Spolsky podbija estrady po raz kolejny. Artystka po krótkiej przerwie powróciła na sceny ze swoimi LIVE ACT’AMI.

Jak brzmi zapowiedź trasy: “Wykreowana przez artystkę bohaterka Marysia (która pod czarną grzywką chowa czarne myśli) schodzi z zadrukowanych stron książki prosto na scenę, żeby na żywo opowiedzieć o samoakceptacji, śmierci, grubym brzuchu i miłości. Zajrzycie do jej świata, w którym nic nie jest tylko czarne i białe – absurd i abstrakcja mieszają się z prozą życia, a satyra ze smutkiem i tęsknotą.”

Chciałabym Was zaprosić do szalonego i czarno-białego świata Marysi, w którym nic nie jest tylko czarne i białe. „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj” LIVE ACT to nie będzie koncert, ani spektakl czy odczyt książki, nie będzie to też monodram. Więc co to będzie? To będzie stereodram! Czyli miks tego wszystkiego. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy z producentem No Echoes’em coś bardzo specjalnego. Przedstawimy Wam to podczas LIVE ACTU! No chodźcie… tylko prośba, ubierzcie się na czarno!

– zapowiada Mery Spolsky.

Jesienią tego roku, Marysia Żak, wydała debiutancką książkę. „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”. Oprócz papierowej wersji, wydawnictwa Mery, pojawił się również audiobook w dwóch odsłonach – klasycznej czytanej przez nią samą oraz nowatorskiej – składającej się z elementów czytanych przez gości takich jak Ewę Chodakowską czy Margaret.

fot. Karolina Kiraga-Rychter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!