Już 24 marca (czwartek) w Warszawskim klubie Hydrozagadka wystąpi Zagi wraz zespołem!

Artystka zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu pt. “Prześwit” stworzonego wspólnie z fanami – online, podczas pandemii, podczas koncertu usłyszymy również zupełnie nowe piosenki, które dopiero  znajdą się w Internecie w nadchodzących miesiącach, nie zabraknie też singla “na haju w maj” który od kilkunastu tygodni podbija serca słuchaczy na liście przebojów radia MUZO.FM!
Bilety można kupić online w bileterii GOOUT – https://goout.net/pl/bilety/zagi/uuhm/

https://youtube.com/shorts/aTnpUl23dA4?feature=share

 

Zagi to niesamowicie pozytywna i energetyczna songwrtiterka, która przemierza kraj (w zeszłym roku zagrała ponad 50 koncertów) grając swoje piosenki w nietypowych miejscach – na przykład w domach u ludzi! w ostatnim czasie nie było zbyt wielu okazji by usłyszeć ją w pełnym składzie, głównie były to koncerty w duecie z którymś z członków jej
zespołu – dlatego jeżeli macie ochotę poskakać pod sceną przy pełnych aranżacjach – tym bardziej zachęcamy do wybrania się na ten koncert!

Zagi na swoim koncie ma 5 albumów, supportowała takich artystów jak Happysad, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki, Mela Koteluk, LemON, Pablopavo i ludziki i wiele innych, występowała też na scenach największych festiwali takich jak Pol’and’Rock Festival, Orange Warsaw Festival, czy Spring Break!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!