Matt Dusk śpiewa Sinatrę [ZDJĘCIA]

Jazzowo-swingujący kanadyjski wokalista przyjechał do Poznania w ramach trasy koncertowej promującej jego najnowsze wydawnictwo. Matt Dusk, bo o nim mowa 4 marca wydał drugą edycję “Sinatra with Matt Dusk Vol. 2”, na której kolejny raz śpiewa wraz z polskimi artystami piosenki Franka Sinatry.

Podczas koncertu jazzman zabrał zgromadzonych słuchaczy w magiczną podróż do czasów elegancji i zmysłowości, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy: „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”. Artysta ma fantastyczny kontakt z publicznością, która zdawała się być nieco nieśmiała tego wieczoru. Jednak widać było, że wszyscy doskonale się bawią. Nie zabrakło również akcentów związanych z agresją Rosji na Ukrainę, gdyż artysta poinformował, że cały dochód z merchu zostanie przekazany na pomoc humanitarną na Ukrainie.

Matt Dusk od lat czaruje jazzowo-swingującymi hitami, a publiczność koncertowa uwielbia go za atmosferę, jaką wprowadza podczas spotkań na żywo. Pochodzący z Kanady doświadczony wokalista, muzyk i kompozytor to twórca oryginalnych projektów z pogranicza jazzu, swingu i popu. Artysta sprzedał ponad milion albumów na całym świecie, ma na swoim koncie cztery złote i sześć platynowych albumów, a także liczne nagrody i nominacje. Polscy fani z pewnością pamiętają utwór „My Way”/„Szczęście jest we mnie”, będący muzycznym hołdem oddanym Zbigniewowi Wodeckiemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!