Declan J Donovan w hołdzie dla mamy

Declan J Donovan prezentuje nowy singiel „Small Things” i dedykuje go swojej mamie! To kontynuacja poruszającej ballady „Give You Love”, która ukazała się w styczniu.

Artysta opowiada: „Nowa piosenka «Small Things» to piosenka dla mojej mamy. Kiedy miałem 2 lata, tata nagle zmarł, a mama starała się, abyśmy wiedli jak najlepsze życie, pomimo tego, co nam się przytrafiło. Walcząc z płacą minimalną, stworzyła wielkie życie z małych rzeczy”.
Donovan działa na innym poziomie, odkąd „Perfectly Imperfect” z 2020 roku stał się hitem Instagrama i TikToka. Ciałopozytywny przekaz utworu pomógł mu wytworzyć silną relację ze słuchaczami. Piosenka zdobyła łącznie ponad 97 milionów wyświetleń na YouTube oraz 40 milionów odtworzeń na Spotify. Sam Donovan ma obecnie ponad 3 miliony miesięcznych słuchaczy.
Pochodzący z Harlow w Essex artysta w 2017 roku wrzucił na Soundcloud swój przełomowy utwór „Fallen So Young”, dzięki któremu podbił serca milionów fanów na całym świecie. Od tego czasu kontynuuje udoskonalanie swojego warsztatu. Zgromadził zagorzałych fanów dzięki serii nokautujących singli, w tym „Richest Man”, który jest kolejnym przykładem jego artyzmu. Wzrost popularności Declana J Donovana trwa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!