Piosenka z animacji „To nie wypanda” podbija świat!

„Nobody Like U” – najnowszy utwór z animacji Disneya/Pixara to przebój! Utwór znalazł się na 1. miejscu Spotify Viral Chart Global i na 4. pozycji Spotify Viral Chart w Polsce. W USA piosenka dotarła do 52. miejsca Spotify Top 200. Choć nagranie wykonuje tajemnicza formacja 4*Town, jej twórcy są już doskonale znani. A są nimi Billie Eilish i Finneas O’Connell. Utwor pochodzi z filmu „To nie wypanda” („Turning Red”).

Na ścieżkę muzyczną do animowanej produkcji o dojrzewaniu trafiły trzy oryginalne piosenki („Nobody Like U”, „1 True Love”, „U Know What’s Up”) w wykonaniu fikcyjnego boysbandu 4*Town. Autorami utworów jest nagrodzone Grammy rodzeństwo, czyli Billie Eilish i Finneas. Oryginalną muzykę do disneyowskiego dzieła napisał wyróżniony Oscarem, Grammy i Emmy Ludwig Göransson („Czarna Pantera”, „The Mandalorian”).

Soundtrack ukazał się 11 marca, tego samego dnia co film „To nie wypanda”. Bohaterką animacji jest nastoletnia Mei, która cierpi na specyficzną przypadłość. Gdy odczuwa silne emocje, zmienia się w pandę rudą. Gdyby nastoletnie problemy i dziwaczna transformacja nie wystarczyły, u boku dziewczyny zawsze znajdziemy nadopiekuńczą mamę, Ming. Za reżyserię odpowiada laureatka Oscara Domee Shi (krótkometrażówka Pixara „Bao”), a za produkcję Lindsey Collins („Gdzie jest Dory?”).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!